Ana sayfa Haberler Netflix Witcher TV Serisi Çekecek !

Netflix Witcher TV Serisi Çekecek !

884
PAYLAŞ
Witcher TV Serisi

Netflix'den The Witcher Hayranlarını Sevindirecek Bir Haber Geldi. Yeni Netflix Özel Witcher TV Serisi Yakında Bizlerle Olacak !

Netflix hayatımıza girdiğinden beri hiç bir şey eskisi gibi değil. Özellikle Marvel ve DC evrenini takip eden çizgi roman ve sinema tutkunları için Netflix adeta bir sığınak. Çektiği özel dizilerle adından sıklıkla söz ettiren Netflix, bu kez de bizleri Witcher TV Serisi ile heyecanlandırmayı başardı. Netflix, büyük beğeni toplayan ve CD Projekt Red'in ünlü The Withcer oyunlarına da ilham veren Andrzej Sapkowski'nin sekiz romanlık serisi The Witcher Saga'ya dayalı yeni bir dizi çekecek.

The Punisher Dizisi 2017'de Bizlerle !

Ünlü romanlarının uyarlamalarını küçümsemesi ile bilinen yazar Sapkowski ise seriye danışmanlık yapacak. "Netflix'in hikayelerimi uyarlaması beni çok heyecanlandırıyor." diyen Sapkowski, 30 yılını harcadığı kitapların içeriğine sadık kalınması için bu görevi kabul ettiğini belirtti. Ayrıca üç Witcher oyununun da tanıtım videosunu yöneten Tomas Baginski'de yeni dizide sezon başına en az bir bölüm yönetecek.

Hikaye Örgüsü Nasıl Olacak ?

Witcher TV Serisi'nin hangi hikayelerini takip edeceği henüz belli değil. Yapımcılar Sean Daniel ve Jason Brown (The Expanse) ise şunları söyledi: "Witcher hikayeleri, tehlikeli bir dünyada bir araya gelen alışılmamış bir ailenin savaşını konu alıyor. Karakterler orijinal, komik ve sürekli şaşırtıcı. Onları, yenilikçi hikaye anlatımı için mükemmel bir yer olan Netflix'te canlandırmak için sabırsızlanıyoruz. "

Seri, Polonyalı üretim ve görsel efekt stüdyosu Platige Image ile birlikte yapılacak. Yapımcılar Tomek Baginski ve Jarek Sawko, kitapların alt başlıklarının uyarlamada kaybolmayacağını vurguladı: "Bu kitaplarda ahlaki ve entelektüel bir derinlik var. Fantezi örtüsü altına gizlenmiş, kalplerimizdeki canavar ve kahraman hakkında bir hikaye. "

Çıkış Tarihi  Ne Zaman ?

Witcher TV Serisi'nin çıkış tarihi henüz belli değil. Fakat yinede hakkında sürekli spekülasyon yapılan, ha HBO çekti, ha oyuncu seçimi yapıldı denilen, türlü türlü görseller ile hayranları heyecandan çıldırtılan bu serinin sonunda bizlerle kavuşacağını bilmek güzel. Oyuncular ve roman sevenler için yeri oldukça derin olan, gerek karanlık ve alışılmamış dünyası gerekse de iyi oluşturulmuş karakteri ile hem oyun dünyasında hem de fantastik roman kategorisinde bir kült olmayı başarmış bu seriyi TV ekranlarında izleme hayalinin gerçek olması bile bizler için güzel bir haber. Ayrıntılar açıklanana kadar bizleri takip etmeyi unutmayın,

Keçi ile kalın!