Ana sayfa Hobi Türkiye'den Alabileceğiniz Aylık Sürpriz Kutular

Türkiye'den Alabileceğiniz Aylık Sürpriz Kutular

2002
PAYLAŞ
Türkiye'den Alabileceğiniz Aylık Sürpriz Kutular

Türkiye'den Kolaylıkla Satın Alabileceğiniz Sürpriz Kutuları Sizler İçin Derledik!

Sürpriz Kutular yeni yeni ülkemizde yaygınlaşan trendlerden. Yurt dışında GeekFuel, Loot Crate ve Treats gibi çeşitli satıcıların farklı farklı sürpriz kutuları mevcut ve bizler de zaman zaman bu kutuları sizlere tanıtmış, içeriklerini ve fiyatlarını belirten videolar ve incelemeler yapmıştık. Bu yazımızda ise ülkemizden satın alabileceğiniz çeşitli sürpriz kutuları sizler için derledik.

Bi'KutuMutluluk

Bi'kutumutluluk, her ay farklı konseptte tasarlanan, sürpriz bir kutu servisidir. Aylık sürpriz kutularının yanı sıra, doğum günü, yeni iş tebriği gibi tasarlanan kutularda bulunmakta. Lavanta kutusu, çikolata kutusu, dondurma kutusu, piknik kutusu, begonvil kutusu gibi çok farklı kutu çeşitlerini gördüğünüzde tatlılıklarına dayanamayıp sipariş etmek isteyeceksiniz. Genel olarak kutu içerikleri genç kızlar ve daima genç kalacak kadınlar için tasarlanmış tatliş ürünler içeriyor. Sürpriz kutuların dışında, sitenin dükkan bölümünde takı, kırtasiye ürünleri, bardak, çanta gibi farklı ürünleri beğenip alabilirsiniz. Kutu fiyatlarına gelirsek, içeriklerine göre 29 TL ve 49 TL arasında değişiyor.

Woohoobox

Woohoobox, genç kızların beğenebileceği içeriklere sahip aylık kutulardan biri. İçerisinde kendi sitelerinde de belirttikleri gibi sevimli takı, kozmetik ve kırtasiye ürünlerinin bulunuyor. Diğer birçok sürpriz kutu çeşitlerinde de olduğu gibi, burada da kendinize ait kutu içeriği oluşturabilir ya da Woohoobox'da beğendiğiniz ürünleri tek tek alabilirsiniz. Aylık Woohoobox kutuları yaklaşık 39.90 TL'den satışa çıkıyor. Tabi arada bazı özel indirimler olabiliyor. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava ve kapıda ödeme seçeneği de mevcut. Üstelik beğenmediğiniz kutuyu iade etme ve değişme imkanınız da var.

Kutubahane

Kutubahane kutuları dolu bir içerikle karşımıza çıkıyor. Kutu içerisinde sürpriz bir kitap gönderilmesi kutunun değerini ve kalitesini oldukça artırıyor. Yanına bir de kitabın can dostu kahve geldi mi bu kutu olmuş diyoruz. Bu güzelliklerin yanında gönderilen atıştırmalıklar da cabası. Kutu bahane maksi ve kutu bahane mini olmak üzere iki çeşit sürpriz kutu seçeneği sunuluyor. 59 TL veya 89 TL karşılığında istediğiniz boy sürpriz kutuya sahip olabilirsiniz.

Lila Kutu

Lila kutu kozmetik meraklıları için oluşturulmuş farklı bir sürpriz kutu. Sitede kendinize ait güzellik profili oluşturmadan bu . kutulardan alamıyorsunuz. Çünkü kutu içerikleri sizin cilt tipiniz gibi kozmetik ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize göre özel olarak hazırlanıyor. Kutu içerisinde farklı kozmetik markalarının ürünlerinden deneme boyları bulunuyor. Bu yüzden lila kutu kendisini keşif kutusu olarak tanımlıyor ve 39 TL ile satışa sunuluyor. Ayrıca bir önemli özelliği de her ay düzenli olarak kutu satışı olmuyor. Lila kutu, üyelik açmanızı ve sosyal medya hesaplarından takip etmeye davet ediyor.

Kutuda Sanat Var

Boyamayı, çizmeyi, kalemi, kağıdı seven sanatseverler buraya. Kutuda Sanat Var, her ay 89 TL karşılığın da farklı malzemelerle sürprizler yapıyor. Kalem çeşitleri, boya çeşitleri, kağıtlar ve el ısıtma çalışması kutunun içinde bulunun ürünlerden bazıları.

Chado Monthly

Çayın oldukça fazla tercih edilen bir içecek olduğu ülkemizde, Chado Monthly her ay bize farklı çay seçenekleriyle geliyor. "Aynı çayı içmekten sıkılmadınız mı?" diye soran firma, her ay kargo dahil 27 TL karşılığında bize sürpriz kutular yolluyor. Chado Monthly ile her ay 3 çeşit çay, demleme filtreleri ve bilgileri ile değişik çay çeşitlerini tadabilirsiniz.

Unibble

Energy box ve fit box olarak farklı çeşit sürpriz kutular ile karşımıza çıkan Unibble, sağlıklı ve doğal bu atıştırmalıkları, sizin istediğiniz sıklıkta adresinize ulaşıyor. Ara öğünlerinizi renklendirecek ve sağlıklı hale getirecek bu kutuların ikiside sadece 35 TL.

Pakolino

Pakolino sürpriz kutular sayesinde artık çocuklarla aktivite yapmak hem daha eğlenceli hemde daha öğretici. Pakolinio ile her ay farklı kutu konseptleri ile çocuklarımızın oldukça hoşuna gidecek aktiviteler yapabilirsiniz. Bir ay denizaltı ile ilgili aktiviteler yaparken, öteki ay sihirbazlık aktiviteleri yapmak hem sizin hem de çocuklarınızın ufkunu açacak. Pakolino aktivite kutuları ile çocuklarla beraber hem eğlenip hem öğrenerek daha verimli saatler geçirebilirsiniz. Sürpriz kutumuzun fiyatları ise abonelik türüne göre değişiyor. Aylık abonelikte fiyat 59 TL iken 3 aylık abonelikte fiyat 49 TL'ye, 12 aylık abonelikte ise fiyat 39 TL'ye düşmekte. Ayrıca tüm Türkiye için kargo da ücretsiz.

Treats Abur Cubur Kutuları ile Dünyayı Keşfedin