Ana sayfa Bilgisayar Çin'den Oyuncu Faresi Tavsiyeleri!

Çin'den Oyuncu Faresi Tavsiyeleri!

1211
PAYLAŞ
oyuncu faresi tavsiyeleri

Çin'den Oyuncu Faresi Tavsiyeleri ile Karşınızdayız!

Yeni bir Çin ve Alışveriş temalı konuma hoş geldiniz keçi ailesi. Farkına bile varmadan İnternet'ten alışveriş yapmaya bağımlı hale geldik. Hızla gelişen teknolojide bu alışkanlığımızın tuzu biberi oldu. 10 sene önce İnternet'ten bir şey almak tedirgin ederken, şimdi Dünya'nın bir ucundan bir ucuna getirttiğimiz çeşit çeşit eşyalar alıyoruz ve bu hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Uzun zamandır Çin yapımı ürünler ülkemizde satılıyor fakat biz ürünleri yerli satıcılardan temin ediyorduk. Şimdi işler değişti, artık bizde doğrudan Çin'den ürün alabiliyoruz. Bu durum, Çin hükumetinin halkına destek olması ile mümkün oldu. Biz İstanbul içinde ücretli kargolar yollamaya devam ederken, adamlar Çin'den Türkiye'ye ücretsiz kargoyla aldığımız ürünü gönderebiliyorlar! Neyse konumuza dönebiliriz artık. Sizler için Aliexpress, Banggood, Gearbest vb. sitelerden alabileceğiniz Oyuncu Faresi tavsiyelerinde bulunmaya çalışacağız. Oyuncu Faresi tavsiyeleri listemiz, en güncel ve uygun fiyatlı Çin ürünlerini içerecek.

NOT: Ürünlerin büyük bir kısmı Banggood ve Gearbest sitelerinden olacaktır. Bunun temel sebebi, Aliexpress'in teknolojik ürünlerde garantisinin satıcıdan satıcıya göre değişiyor olması. İyi araştırmadan, aklınızdaki tüm sorulara cevap bulmadan alacağınız bir ürün sizi ileride pişman edebilir. Bu yüzden bu tarz alışverişlerde aldığımız ürünlerin garantisinin olduğuna dikkat etmeliyiz. Ayrıca benden size öneri, takipsiz kargoyla teknolojik ürün almayın. Gerekirse 1 2 dolar fazla verin ama takipli kargo isteyin.Özellikle oyuncular için mouse rahatlığı, görselliği ve kullanışlı olması önemsedikleri kriterler arasında yer alıyor. Tabi bunların yanı sıra bütçe derdini unutmamak gerekiyor. Bizde sizler için Çin'den alabileceğiniz 'Bütçe Dostu', 'İdeal' ve 'Performans Canavarı' sınıflarında yani bir başka deyişle düşük, orta ve yüksek bütçeler için tavsiyelerde bulunacağız.

Bütçe Dostu Fareler

'Bütçe Dostu'  sınıfımız, düşük bütçeli oyunculara veya fazla para ödemeden iyi bir ürün sahibi olamak isteyenler için düşünülerek, $5 ile $15 dolar arasında bulabilecekleri en iyi ürünleri sizler için araştırdık ve bulduk. Sonuç olarak incelemelerimizin sonucunda en ideal mouselar, ManisTek GM01Motospeed'in V11 modeli, farklı renk LED aydınlatma modelleri olan Motospeed V40. NOT: V40'ın benimde sahip olduğum bir ürün olduğunu hatırlatmak isterim ve buradan incelemesinin geleceğinin müjdesinin vermiş olayım. Ve önerebileceğimiz son mouse yine Motospeed'in V18 modeli. Özellikle V18 modeli fiyat aralığı dikkate alındığında tasarım çizgileri ve uygun fiyatıyla ön plana çıkıyor.

Uygun Fiyatlı Oyuncu Mouse Motospeed V40 Detaylı İncelemesi

ManisTek GM01 $8

oyuncu faresi tavsiyeleri

Mouse kendisine ait makro uygulaması bulunmakta ve bu program sayesinde mouse üzerinde dilediğiniz gibi özelleştirme yapabilme şansına sahipsiniz. Makro programına buradan ulaşabilirsiniz.

Mouse da 7 tane tuş bulunmakta. 600dpi (kırmızı), 1200dpi(turuncu), 2000dpi (yeşil), 3000dpi (turkuaz) olmak üzere 4 farklı renk ve dpi ayarı bulunmakta. Uygun fiyatlı olmasına rağmen iplik kablo, altın uçlu usb girişi ve anti statik elektromanyetik halka gibi özellikleri barındırıyor. 

Motospeed V11 $9

oyuncu faresi tavsiyeleri

JamesDonkey 112C $9

Motospeed V40 $12

oyuncu faresi tavsiyeleri

Motospeed V18 $14

oyuncu faresi tavsiyeleri

İdeal Sınıfı Fareler

İdeal sınıfı için önerimiz $16 ile 40$ arasında bulunuyor. Bütçeyi biraz daha arttırdığımız da farelere eklenen özelliklerde ki değişimi gözlemlemek mümkün oluyor. RBG LED aydınlatmaya sahip olan Motospeed V30 ile Rus markası Redragon'un en iyi oyuncu farelerinden Redragon M902 Samsara modeli 'İdeal' sınıflandırmasında sizler için seçtiğimiz ürünler. M902'nin 11 adet ayarlanabilir makro tuşu ve ele oturan değişik tasarımı ilk bakışta dikkat çektiğini söylemek yanlış olmaz.

JamesDonkey 125M $18

Motospeed V30 $18

oyuncu faresi tavsiyeleri

 

JamesDonkey 325RS $24

Redragon M902 Samsara $28


Performans Canavarı

Geldik en baba kısıma yani 'Performans Canavarı' sınıfımıza. $41 + fiyat aralığı belirlediğimiz sınıflandırmada tek önerimiz profesyonel oyuncu ekipmanları üreticisi James Donkey'in modüler ve programlanabilir 007 modeli. Kulağa biraz karışık geliyor olabilir ama mouse yapboz şeklinde ve elinize en iyi şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca kullandığınız yüzeye göre teflon altlık veya metal altlık kullanabilirsiniz. İki farklı renk seçeneği bulunan oyuncu faresinin kutusundan, 1 x 007 Fare gövdesi, 2 x Alt kapak, 3 x Sol Kanat, 3 x Sağ Kanat, 3 x Arka, 1 x Kullanım kılavuzu, 1 x Garanti Belgesi çıkıyor. Ürünü Banggood veya GearBest üzerinden rahat bir şekilde temin edebilirsiniz.

James Donkey 007 $54

oyuncu faresi tavsiyeleri

Çin'den Oyuncu Faresi tavsiyeleri listemiz burada sona eriyor. Çin'den Oyuncu Faresi almak isteyen kullanıcılar için en iyi seçenekleri 3 farklı kategoride derlemeye çalıştığımız oyuncu faresi tavsiyeleri listemizde umarız sizler de en uygun fareyi bulabilmişsinizdir. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere,

Keçi ile kalın!