Ana sayfa Haberler Batman Arkham Serisi Steam'de İndirimde !

Batman Arkham Serisi Steam'de İndirimde !

968
PAYLAŞ
Batman Arkham Serisi

Batman Arkham Serisi Steam'in Hafta Ortası Çılgınlığı İndirimlerinin Konuğu Oldu !

Batman, ülkemizde en çok sevilen süper kahramanlardan biri. Karanlık yapısı, her biri adeta bir ikon olan kötü adamları ve belki de sinema tarihinin gelmiş geçmiş en iyi çizgiroman uyarlamalarından biri olan filmleri ile yaşlı-genç herkesin takip ettiği bir karakter. Batman'i, biz oyuncular için de önemli kılan diğer bir özelliği ise başarılı Batman Arkham serisi.

Oyun Dünyasının En İyi Süper Kahraman Oyunu İçin Kütüphanenizde Yer Açın

Gerek Batman Arkham Serisi, gerekse Batman Lego oyunları, oyun tarihinin tartışmasız en iyi süper kahraman oyun uyarlamaları. Bu durum, öyle hafife alınabilecek bir başarı da değil. Adeta her sene bir yenisi çıkan süper kahraman oyunlarından başarı basamaklarını tırmanabilen ve biz oyuncuların ağzında hoş bir tat bırakabilen oyunların sayısı bile bir hayli azken, bunu bir seri halinde başarabilen belki de tek yapım Batman Arkham Serisi.

Batman Arkham serisi, bir sinema filmi uyarlaması değil. Yani eğer oyunlardan, bir sinema filmi esintisi bekliyorsanız bu durum ilk başta sizi biraz şaşırtabilir. Fakat serinin ilk oyunu Batman Arkham Asylum'u oynamaya başladığınızda aslında günümüzde veya yakın geçmişte çıkmış olan bir çok oyunun, Batman Arkham Asylum'dan etkilendiğini göreceksiniz. Ayrıca eğer ciddi bir çizgiroman okuyucusuysanız, Batman'in dedektif yanının bu oyuna mükemmel bir şekilde eklendiğini ve yan görevlerle de bu içeriğin zenginleştirildiğini fark edeceksiniz. Ayırca güçlü hikaye ve olay örgüsü ile serinin ilk oyunu Batman Arkham Asylum tam bir şaheser.

Tüm Seriyi Ucuza Kütüphanenize Ekleyin

Batman Arkham serisi, tüm oyuncuların kütüphanesinde olması gereken bir seri. Her ne kadar serinin tüm oyunları, özellikle ilk oyun kadar başarılı olmasa da, gene de yapılmış en iyi süper kahraman oyunlarından. Özellikle serinin son oyunu Batman Arkham Knight, ilk çıkışında çeşitli sorunlarla ve buglarla piyasaya çıksa da, iyi bir ekran kartı ile birlikte adeta bir görsel şölene dönüşmekte.

Serinin Oyunlarında Büyük İndirimler Sizleri Bekliyor

Steam hafta ortası çılgınlığı etkinliği ile Batman Arkham Serisinin ve Batman Lego oyunlarının fiyatlarını indirdi. Aşağıdaki listeden sizlerde istediğiniz Batman oyununu satın alabilir, seriye başlayabilir veya koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Batman Arkham serisinin tüm oyunlarının yanı sıra Lego Batman üçlemesinin de indirime girdiği bu çılgınlığı kaçırmamanızı öneririz. Bir sonraki indirim haberinde görüşmek üzere,

Keçi ile kalın !