Ana sayfa Haberler Total War Warhammer'a Yalnızca 12$'a Sahip Olun

Total War Warhammer'a Yalnızca 12$'a Sahip Olun

867
PAYLAŞ
Total War Warhammer'a Yalnızca 12$'a Sahip Olun

Humble Monthly'nin Bu Ay ki Konuğu Total War Warhammer

Okuyucularımız hatırlayacağı gibi geçen ay, Türkiye'de 210 TL gibi yüksek bir fiyattan satılan XCOM 2 ve diğer bir çok oyuna paket olarak sadece 12$'a sahip olmuştuk. Bu ay ise Humble Monthly'nin konuğu Total War Warhammer! Total War Warhammer ülkemizde ve Dünya'da yüksek çıkış fiyatı ve beklentileri karşılayamaması ile dikkat çekmişti. Yapımcı firmanın DLC politikası ve 179 TL'ye çıkan bir oyunun aynı zamanda yüksek ücretli DLC'ler ile gelmesi oyuncuların tepkisini çekmiş durumda.

Humble Monthly ile Her Ay Sürpriz Oyunlar !

Okuyucularımız Humble Montly'i geçen ay ki haberimizden hatırlayacaktır. Humble Bundle hem hazırladığı güzel paketlerle hem de  her ay sürpriz oyunlar kazanabileceğiniz aylık oyun aboneliği ile gönlümüzü kazanmakta.

XCOM 2'ye Yalnızca 12$'a Sahip Olun

Geçen ayın oyunları ise şöyle;

Geçen ayın oyunları böyleydi. Bu paketi satın alan okuyucularımız toplam (her ne kadar bazı oyunların fiyatı indirim dönemlerinde değişse de) 357 TL'yi bulan oyunlara, sadece 12$'a sahip oldu. Geçen ayın oyunlarının detayları ise burada bulabilirsiniz.

Total War Warhammer : Total War Serisi Hayranları İçin Kaçırılmaması Gereken Bir Oyun

Total War, ülkemizde ve Dünya çapında kendisine has hayran kitlesine sahip olan bir oyun. Özellikle ülkemizde gerek bizim tarihimizi ve coğrafyamızı da içermesinden, gerekse erken gelen Türkçe dil desteği gibi sebeplerden ötürü Total War serisi bir hayli sevilmekte. Rome Total War, Medieval II Total War ve Shogun II Total War gibi efsanelerin gönlümüzdeki yeri gerçekten bir başka. Forumlarda veya sözlüklerde dolaşırken, hala daha Medieval II Total War'daki Moğol veya Timur istilasına karşı taktik isteyen insanlara karşılaşabilmeniz, bu serinin ülkemizde ne denli sevildiğinin bir kanıtı.

Total War Warhammer

Total War Warhammer ise, adından da anlaşılabileceği gibi Warhammer evreninde geçen bir yapım. Warhammer evreni, her ne kadar bir çoğumuz için yabancı bir kavram olsa da Medieval II Total War'un efsanevi Middle Earth modunu oynamış herkes için bu evrene alışmak oldukça kısa sürecektir.

Son Tarih 3 Mart

Total War serisinin eski ihtişamlı günlerinden uzaklaştığı bir gerçek. Yapımcı firmanın yanlış DLC politikaları, fahiş fiyat politikaları, Rome II Total War'ın ilk çıkışında meydana gelen rezaletler ve Total War Warhammer'ın düşük Steam kullanıcı puanları bunun bir göstergesi. Fakat seri her ne kadar kötü gidiyor gibi gözükse de, Total War Warhammer'ı almak için, biz serinin hayranları için bulunbilecek en iyi fırsat Humble Monthly gibi gözüküyor. Sadece 12$'a hem Total War Warhammer'a hem de 3 Mart tarihinde açıklanacak diğer oyunlara sahip olmak güzel bir alışveriş olacaktır.

Humble Monthly'e buradan üye olabilir ve hesabınıza anında tanımlanacak olan Total War Warhammer CD-Key'ini Steam hesabınızdan aktive edebilirsiniz. Son olarak Total War Warhammer'ın sistem gereksinimlerine bir göz atalım;

Minimum:

  • OS: Windows7, 64-bit
  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
  • Hafıza: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @720P
  • Depolama: 35 GB

Önerilen:

  • OS: Windows 7/8.1/10 64Bit
  • İşlemci: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon R9 270X 2048MB | NVIDIA GeForce GTX 760 2048MB @1080P
  • Depolama: 35 GB

Total War Warhammer, serinin hayranları ve seri ile yeni tanışmak isteyenler için güzel bir oyun. Ayrıca sadece 12$'a hem Total War Warhammer'a hem de 3 Mart'da açıklanacak olan oyunlara sahip olmak bizce gayet güzel bir alışveriş. Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler ? Yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın,

Keçi ile Kalın!