Ana sayfa Hobi Treats Abur Cubur Kutuları ile Dünyayı Keşfedin

Treats Abur Cubur Kutuları ile Dünyayı Keşfedin

2233
PAYLAŞ
Treats Abur Cubur Kutuları

Treats Abur Cubur Kutuları ile Dünyadaki Farklı Tatları Deneyin !

Keçi ailesi olarak aldığımız ve incelediğimiz sürpriz kutulardan biriside Treats abur cubur kutuları. Treats aylık sürpriz abur cubur kutularını hem video hemde yazılı olarak inceledik. İşte karşınızda eğlenceli sürpriz acur cuburlar...

Treats Abur Cubur Kutuları Nedir ? Nasıl Üye Oluyoruz ?

Treats, uluslararası atıştırmalıklar için bir sürpriz kutu abonelik servisidir. Treats ile her ay farklı ülkelerden atıştırmalıkları deneyebilirsiniz. Şeker, kraker, çikolata ve içecek gibi türlü türlü atıştırmalıkları Treats abur cubur kutularında bulabilirsiniz. Treats'de abur cubur kutuları 2 farklı şekilde satılıyor, bunlar;  "Standart Paket" ve "Premium Paket"."Standart Paket", 4 ila 6 atıştırmalık, "Premium Paket" ise 8 ila 12 atıştırmalık içeriyor. Treats bizlere aylık abonelik planlarının yanı sıra 3 Aylık, 6 Aylık ve 12 Aylık abonelik planları da sunmakta.

  • Standart Paket, 5+ ürün 13,95$ + Kargo
  • Premium Paket, 10+ ürün 25,95$ + Kargo

Treats Kutularının İçerisinde Neler Var ?

Treats her ay sizlere dünyadaki farklı ülkelerden atıştırmalıklar gönderilecek ve kutunun içeriği, kutu size ulaşana kadar gizli kalacak! Treats, sizlere kutunuzdaki tüm atıştırmalıkların adlarını ve ürünlerin içerisindekileri anlatan bir bilgi kartı yolluyor. Bu sayede kutunun geldiği ülkeyi ve içindeki abur cuburlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Kendi ülkenizden atıştırmalık almayı istemiyorsanız, Treats ekibine bir bir e-posta gönderip bunu rica edebiliyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken bir husus ise eğer alerjiniz varsa, kutulardaki atıştırmalıklardan bazıları buğday gibi yaygın alerjikler içerebilir. Bu yüzden Treats'e abone olurken dikkatli olmanızı öneririz. Ayrıca Treats ürünleri, Vejetaryenler ve bazı et çeşitlerini (sığır eti, domuz eti veya tavuk gibi) yiyemeyenler için pek de uygun sayılmaz. Ürünlerini gönderirken bu gibi kriterlere dikkat etmeyen Treats, bunların kontrolünü tamamen sizlere bırakmakta.

Ödeme Biçimi ve Kargo

Kutuların ödemeleri için kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Siparişleriniz, ödeme yapıldığı gün işleme koyulur ve kutunuz 4 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Ülkemize (Türkiye) gelmesi ise yaklaşık bir 15 günü bulmakta. Treat kutuları takipli ve kuryeli kargo ile gönderiliyor. Bu yüzden Treats kutularının size güvenli bir şekilde ulaşacağından emin olabilirsiniz. Kayıp veya hasar gören kutunuzdaki herhangi bir ürün içinse geri ödeme imkanı sunulmakta. Ayrıca, teslimat sırasında kaybolan kutular için de geri ödeme de sağlanabiliyor. Herhangi bir soru için hello@trytreats.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Gelelim kargo ücretlerine. Amerika içinde yaşıyorsanız kargo bedava fakat Amerika dışında ekstra kargo ücreti ödemeniz gerekiyor.  Ücretler ise şöyle;

Standart ve Premium Paket için:

  • Kanada'ya gönderim 11,62$
  • Meksika'ya gönderim 16,84$
  • Diğer ülkelere gönderim 18,67$

Bu durumda ülkemize standart bir Treats kutusu 13,95$ kutu ücreti + 18,67$ kargo ücreti ile gelmekte.

Abur Cuburları Tatmaya Başlayın

Treats, yurt dışından gelebilecek lezzetli atıştırmalıklardan sadece bir tanesi. Diğer ünlü atıştırmalık kutuları için aşağıdaki haberimize bakabilir, size en uygun olan kutuyu seçebilirsiniz ! Peki sizin favori kutunuz hangisi ?

Yurt dışından Gelen Lezzetli Abur Cubur Kutuları