Ana sayfa Haberler Mass Effect 2 Origin'de Ücretsiz Oldu! (Güncellendi)

Mass Effect 2 Origin'de Ücretsiz Oldu! (Güncellendi)

1037
PAYLAŞ
Uzay ve RPG denildiğinde akıllara ilk gelen yapımlardan Mass Effect serisinin ikinci oyunu Mass Effect 2, kısa süreliğine Origin'de ücretsiz.

Mass Effect 2 Origin'de Ücretsiz Oldu!

Uzay ve RPG (Rol Yapma Oyunu) denildiğinde akıllara ilk gelen yapımlardan Mass Effect serisinin ikinci oyunu Mass Effect 2, kısa süreliğine Origin'de ücretsiz.

Mass Effect 2, PC ve Xbox 360 için 26 Ocak 2010, PlayStation 3 için ise 18 Ocak 2011 tarihinde çıkışını gerçekleştirdi. Rol yapma temelli bir oyun olmasından dolayı verdiğiniz kararlar oyunun hikayesini doğrudan etkiliyor. Yani, Mass Effect'in ilk oyununda verdiğiniz kararların ikinci oyuna etkisi bulunuyor.

Origin ile Ücretsiz Oyunlar Kuşağı

Bildiğiniz gibi Origin, uzun zamandır "On the House" bölümünde zamanında efsane olmuş oyunları Origin hesabı kullanan herkese ücretsiz bir şekilde şekilde sunuyor. Bu oyunların arasında; Battlefield 3, Dragon Age: Origins, SimCity 2000, Theme Hospital ve Syndicate gibi yapımlar da bulunuyor.  Bu bölümün yeni konuğu ise tahmin edebileceğiniz gibi Mass Effect 2. Sizlerde ücretsiz bir Origin hesabı açarak ücretsiz bir şekilde Mass Effect 2'ye sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken On the House bölümüne tıklamak ve ücretsiz oyununuzu kütüphanenize eklemek.

Uzay ve RPG denildiğinde akıllara ilk gelen yapımlardan Mass Effect serisinin ikinci oyunu Mass Effect 2, kısa süreliğine Origin'de ücretsiz.

BioWare'in Mass Effect 2'i ücretsiz olarak sunması, yeni çıkacak olan oyunu Mass Effect: Andromeda için ön bir hazırlık olarak yorumlanabilir. Mass Effect'in yeni oyunu çıkmadan nostalji yapmak isteyenler veya oyunu hiç oynamamışlar için bu durum, diğer iki oyununu indirimlerde temin ederek seriyi bitirmek için iyi bir fırsat.

Mass Effect 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7
İşlemci: 1.8GHz Intel Core 2 Duo veya  AMD CPU eşleniği
RAM: Windows XP: 1 GB RAM / Windows Vista ve Windows 7: 2 GB RAM
Depolama Alanı: 15 GB
Ekran Kartı: 256 MB - NVIDIA GeForce 6800 veya daha üstü. ATI Radeon X1600 Pro veya daha üstü.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7
İşlemci: 2.6+ GHz Intel Cure 2 Duo veya AMD CPU eşleniği
RAM: 2 GB RAM
Ekran Kartı: ATI Radeon HD 2900 XT, NVIDIA GeForce 8800 GT veya daha üstü

BioWare'den 5 Günde 5 Fırsat!

BioWare sürpriz hediyelerin ve fırsatların haberini resmi twitter hesabından  etiketi ile vermişti. Maalesef 5 gün boyunca devam eden fırsatlar sona erdi. Fakat aşağıdaki twitlerden hediyelerin neler olduklarına göz atabilirsiniz.

İlk günün fırsatının pelüş bir Krogan figürü. Kazanma şansı için tweeti ReTweetlemeniz (RT) gerekiyor.

BioWare ikinci gün hediyesi olarak sınırlı sayıda The Art of Dragon Age: Inquisition kitabını veriyor. Ödül için tweeti RT'lemeniz gerekiyor. 

BioWare üçüncü gün hediyesi olarak ise çok şık bir Mass Effect kazağı veriyor. Ödül için tweeti RT'lemeniz gerekiyor. 

BioWare dördüncü gün hediyesi olarak ise Dragon Age: Inquisition desenli Logitect G710+ klavye + mouse seti veriyor. Ödül için tweeti RT'lemeniz gerekiyor. 

BioWare beşinci gün hediyesi olarak ise Normandy SR-2 figürü ve imzalı bir Mass Effect Omnibus Volume 1 vermekte. Ödül için tweeti RT'lemeniz gerekiyor. 

Ücretsiz oyunlar kuşağımızda bu sefer sevilen serilerden Mass Effect 2'yi ağırladık. Uzay oyunları seviyorsanız hazırlamış olduğumuz, Uzayda Geçen Oyunlar: En İyi 10 Oyun ilginizi çekecektir. Evet sevgili keçi ailesi bizden şimdilik bu kadar bir sonraki indirim haberinde görüşmek üzere,

Keçi ile kalın !