Ana sayfa Haberler Humble Bundle Assassin's Creed Paketi

Humble Bundle Assassin's Creed Paketi

1022
PAYLAŞ
Humble Bundle Assassin's Creed Paketi

Humble Bundle Assassin's Creed Paketi ile Seriyi Tamamlama Fırsatı !

Assassin's Creed filminin yarattığı heyecan hepinizin malumu. Bu heyecandan yararlanmak isteyen Humble Bundle'da, Humble Bundle Assassin's Creed paketi ile adeta cüzdanlarımıza göz dikmiş durumda. Bu paket ile birlikte, serinin en çok sevilen oyunlarını uygun bir fiyata kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Humble Bundle Assassin's Creed Paketi, diğer Humble Bundle paketlerinde de olduğu gibi 3 farklı ödeme kategorisine ayrılmış durumda. Bu kategoriler ise şöyle;

Gönlünüzden Ne Koparsa

Bu kategoride oyunlara en düşüğü 1$ olmak üzere istediğiniz fiyatı verebilirsiniz. Bu fiyat karşılığında ise toplam 4 tane oyuna sahip olacaksınız. Bunlar;

  • Assassin's Creed® Chronicles: India
  • Assassin's Creed® Chronicles: China
  • Assassin's Creed® Chronicles: Russia
  • Assassin's Creed®

Şimdi ise bu kategorideki oyunlara biraz daha yakından bakalım;

Assassin's Creed® Chronicles Serisi

Yıl: 2015 - 2016

Geliştirici: Ubisoft

Tür: Aksiyon-Gizlilik

Assassin's Creed Chronicles serisi, çoğu zaman orijinal serinin yeni çıkan oyunlarının gölgesinde kalsa da kendisine has bir hayran kitlesine sahip. Bu heyecanlı yeni üçlemede kendinizi tarihin çeşitli sayfalarında bulacaksınız. Maceraya çatırdayan Ming İmparatorluğunda başlayacak, Sikh İmparatorluğunun Hindistan'da ki savaşlarına tanık olacak ve son olarak Kırmızı Devrimin sonuçlarına tanık olacaksınız.

Assassin's Creed®

Yıl: 2008

Geliştirici: Ubisoft

Tür: Aksiyon-Gizlilik

Serinin ilk oyunu ile Assassin's Creed efsanesinin başlangıcına tanık olun. Altair'in hikayesi, aynı zamanda Assassin's Creed serisinin de başlangıcını oluşturmakta. Orta Çağın puslu zamanlarında, haçlı seferlerinin ortasında kalmış kadim Kudüs sokaklarında dolaşmanın keyfini sürün.

Minimum 7.71$ Karşılığında Sahip Olabileceğiniz Oyunlar

Bu kategoride, minimum 7.71$ ödeyerek (kampanyanın son gününe yaklaştıkça fiyat artacaktır) üsteki oyunlara ek olarak 3 ayrı oyuna da sahip olacaksınız. Bunlar;

  • Assassin's Creed® II Deluxe Edition
  • Assassin’s Creed® Liberation HD
  • Assassin's Creed® III + Tyranny of King Washington: The Infamy (DLC)
Assassin's Creed® II Deluxe Edition

Yıl: 2010

Geliştirici: Ubisoft

Tür: Aksiyon-Gizlilik

Serinin devam oyunuyla Rönesans İtalya'sındaki olaylara tanık olacaksınız. İtalya'nın tarihi sokaklarında dolaşırken ilginç yeni karakterlerle tanışmaya da hazır olun. Serinin belki de en çok sevilen karakteri Ezio Auditore da Firenze'nin hikayesini oynayacağınız bu oyun, bir çok eleştirmen tarafından serinin en iyi oyunlarından biri olarak gösterilmekte.

Assassin's Creed® Liberation HD

Yıl: 2010

Geliştirici: Ubisoft

Tür: Aksiyon-Gizlilik

Assassin’s Creed® Liberation HD bizleri Amerikan Devrimi öncesindeki olaylara götürüyor. Serinin ilk HD oyunu olan Assassin’s Creed® Liberation HD, 1765'in çalkantılı Amerikasındaki mücadeleleri Aveline'in gözünden bizlere aktarıyor

Assassin's Creed® III + Tyranny of King Washington: The Infamy (DLC)

Yıl: 2012

Geliştirici: Ubisoft

Tür: Aksiyon-Gizlilik

1775 yılının buhranlı Amerika'sında geçen bu hikayede, genç bir yerli olan kahramanımız atalarının topraklarını korumak için başlattığı savaşta bir devrimin kıvılcımını da ateşliyor. Assassin’s Creed® III sizleri Amerikan Devriminin puslu sayfalarına geri götürecek. Fakat bu sayfalar tarih kitaplarında okuduklarımızdan çok daha farklı.

Minimum 15$ veya Daha Fazlası Karşılığında Sahip Olabileceğiniz Oyunlar

Bu kategoride, minimum 15$ ödeyerek (kampanyanın son gününe yaklaştıkça fiyat artacaktır) yukarıdaki tüm oyunlara ek olarak 2 ayrı oyuna da sahip olacaksınız. Bunlar;

  • Assassin’s Creed® Unity
  • Assassin's Creed® Brotherhood
Assassin's Creed® Unity

Yıl: 2014

Geliştirici: Ubisoft

Tür: Aksiyon-Gizlilik

Assassin’s Creed® Unity, Paris şehrinin en karanlık dönemlerinden biri olan Fransız Devrimi'ne bizleri götürüyor. Yeni karakterimiz Arno'yu kontrol ettiğimiz bu yapımda  Arno'nun teçhizatını hem görsel hem de mekanik olarak özelleştirerek karakterinizi sahiplenebileceksiniz. Assassin’s Creed Unity, tüm oyunlarında sunduğu destansı tek oyunculu deneyime ek olarak belirli görevlerde en fazla üç arkadaşınızla çevrim içi işbirliği modunu sizlere sunuyor.

Assassin's Creed® Brotherhood

Yıl: 2011

Geliştirici: Ubisoft

Tür: Aksiyon-Gizlilik

Efsanevi suikastçı Ezio'nun hayatına bir kez daha dönüyoruz. Serinin, belki de en çok sevilen oyunu olan Assassin's Creed® Brotherhood bizleri İtalya'nın en büyük şehri Roma'ya götürecek. Roma'daki güç ve ihtirasın kalbine hançeri saplamaya çalışacak olan kahramanımızın hikayesine, serinin bu oyunu ile tanık olacaksınız.

Ne Kadar Kar Ettik ?

$177 fiyatında olan bu oyunlara Humble Bundle Assassin's Creed Paketi ile sadece $15'a sahip olabiliyoruz. Tabi ülkemizde bu oyunların TL bazında fiyatları farklı, fakat indirim döneminin geçtiği bu günlerde Humble Bundle Assassin's Creed Paketi, seriye sahip olmak isteyenler için en iyi seçenek.

Humble Bundle Assassin's Creed Paketi'ne buradan ulaşabilirsiniz, bir sonraki indirim haberinde görüşmek üzere,

Keçi ile kalın !