Ana sayfa Haberler Blizzard'dan Diablo 20. Yıl Etkinlikleri

Blizzard'dan Diablo 20. Yıl Etkinlikleri

898
PAYLAŞ
Diablo 20. Yıl Etkinlikleri

Bilizzard, Diablo 20. Yıl Etkinlikleri Tüm Oyunları Kapsayacak

Diablo 20. Yıl Etkinlikleri yakında başlıyor ! İnanması gerçekten güç fakat Blizzard'ın ünlü serisi Diablo'nun ilk oyunun üzerinden neredeyse 20 yıl geçti. Her ne kadar Diablo serisi şuan biraz göz ardı edilse de, 90 yıllarda ortalığı kasıp kavuran ve koca bir türe (Hack'n Slash) Türk oyuncular arasında "Diablo gibi işte abi " denmesine sebep olan yapım senelerce biz oyuncuların göz bebeği olmayı başarmıştı. Blizzard'da bu özel gün için, barındırdığı tüm oyunlarda Diablo'yu andıracak özel içerikler hazırladı. 31 Aralıktan itibaren başlayacak olan etkinliklerde Heroes of the Storm, Hearthstone, World of Warcraft, StarCraft, Overwatch ve Diablo III oynarken çeşitli sürprizlerle karşılaşacağız.

Diablo III, serinin günümüzdeki temsilcisi olması sebebiyle bu oyunlar arasındaki en büyük etkinliğe ev sahipliği yapacak. "The Darkening of Tristam" adı verilen bu etkinlikte, oyuncular bir kez daha orijinal Diablo'ya dönebilecekler. Bu etkinlik ile ilgili tüm detayları aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Diablo 1 Efsanesi Diablo 3 İçerisinde Diriliyor

Blizzard'ın diğer oyunlarından Heroes of the Storm ise, oyuncuların Diablo temalı portre resimler kazanabilecekleri yeni bir brawl haritası ile gelecek. Hearthstone'de ise oyuncular, yeni bir gizemli oyuncunun kartlarını alt etmeye çalışacak. Overwatch'a ise Diablo temalı spreyler eklenecek.

Aşağıdan Battle.net'de açıklanan ve tüm oyunlar için yapılması planlanan etkinliklerin listesini bulabilirsiniz.

Diablo III:

Diablo II içerisindeki "The Darkening of Tristam" etkinliğine katılın. The Darkening of Tristram etkinliği ile orijinal Diablo'nun ilk oyununu hissedin. Diablo III'ün içerisinde yeniden yaratılan orijinal katedrale geri dönün ve tanıdık bazı öğeler (item) için hazırlıklı olun.

Heroes of the Storm:

Yüksek Gökler için savaşlar tüm hızıyla devam ediyor ! Yeni bir Diablo temalı portreler için hazır mısınız ? Bu yeni brawl haritasında zafer kazanabilir misin?

Hearthstone:

Bu Taverna Savaşında, korkunç bir desteyi elinde tutan bir yabancı sizleri bekliyor. Bu karanlık yabancıyı çevreleyen sırları çözebilecek misin?

Overwatch:

En sevdiğiniz Diablo III sınıflarını temsil eden oyun içi spreyler ile birlikte sığınak için yapılan savaşı geleceğe taşıyın !

StarCraft II:

Terörün Efendisini işçiniz olarak çalıştırın. Diablo temalı bir işçi portresi sizleri bekliyor !

World of Warcraft:

Azeroth dünyasında garip şeyler oluyor !  tanıdık olmayan bir dünyadan gelen şeyler için hazırlıklı olun.