Ana sayfa Haberler Steam Kış İndirimleri Başladı !

Steam Kış İndirimleri Başladı !

695
PAYLAŞ
Steam Kış İndirimleri

Steam Kış İndirimleri Başladı, Vaziyet Alın !

Oyuncu Dünyasının heyecanla beklediği Steam Kış İndirimleri başladı! Yeni veya eski bir çok yapımın indirime girdiği, normal zamanda el bile uzatmaya korkacağımız oyunların ulaşılabilir hale geldiği bu kutlu etkinlik, 23 Aralık - 2 Ocak tarihleri arasında devam edecek.

Geçtiğimiz indirim etkinliklerinde her gün bizi yeni bir indirim ile karşılayan Steam, bu uygulamasından son bir kaç etkinliktir vazgeçti. Artık Steam indirime soktuğu oyunları tüm etkinlik tarihi boyunca indirimde tutuyor. Yani her gün yeni fırsatları bize sunmak yerine, tüm fırsatları etkinlik başından sonuna kadar bizlere ulaşılabilir hale getiriyor. Bu durum oyuncuları ikiye bölmüş durumda. Bazı kullanıcılar sürekli devam eden indirimlerden memnun, çünkü sevdikleri bir oyunun indirim gününü kaçırıp bir daha ki indirim sezonunu beklemek istemiyorlar. Bazı oyuncular ise bu uygulamanın indirim heyecanını kaçırdığı görüşünde, onlara göre bu uygulama tüm indirim heyecanı öldürmüş durumda.

Oyuncular tartışa dursun, biz indirimlere göz atmaya başlayalım. Bu indirim sezonunda hangi oyunları kaçırmamalıyız ? Hangi oyun kütüphanemizin baş köşesinde bulunmalı ? Bu soruların cevaplarına gelin birlikte göz atalım !

Steam Ödülleri İçin Oy Kullanmayı Unutmayın !

Prestijli Steam Ödüllerini hatırladınız mı ? Geçtiğimiz indirim döneminde Valve yetkililerine sunduğumuz aday adaylarından en çok oy alan oyunların bir çok kategori için oylaması başladı ! Sizlerde oylamaya katılarak sevdiğiniz oyunu destekleyebilir, hem de Steam'in bu etkinlik için özlel olarak sunacağı Steam Koleksiyon Kartlarını edinebilirsiniz. Detaylı bilgi için aşağıdaki linkimize göz atın !

Valve, Steam Ödülleri Adaylarını Açıkladı

Steam Kış İndirimlerinin Gözde Oyunları

Geldik herkesin merak ettiği konuya. Steam Kış İndirimleri sırasında hangi oyun ne kadar indirime girdi ? Merak etmeyin, Steam aleminin en gözde oyunlarını sizler için derledik !

Dikkat Çeken Yapımlar;

Sevgili keçi ailesi, bizlerin dikkatini çeken yapımlar bu kadar. Sizce Steam Kış İndirimleri etkinliğinin en dikkat çeken oyunu hangisi ? Yorumlarda bizlere belirtmeyi unutmayın !