Ana sayfa Haberler Origin Kış İndirimleri Başladı!

Origin Kış İndirimleri Başladı!

919
PAYLAŞ
Origin Kış İndirimleri

Origin Kış İndirimleri Başladı!

Oyunseverler olarak yılın en çok beklenen Steam Kış İndirimleri ve ikinci plana attığımız Origin Kış İndirimleri başladı. Origin Kış İndirimleri ne geçmeden Steam Kış İndirimleriyle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Valve, Steam'i TL'ye çevirdiğinden beri ne Origin'in yüzüne bakar olduk ne de diğerlerin, tabii Electronic Arts oyunu satın almak için Origin'e muhtaç olduğumuzda bir gerçek. Origin indirimleri bildiğiniz gibi sezonun çok kısıtlı zamanlarında olan ve Steamle kıyaslanamayacak ölçüde ufak indirimler oluyor. "Origin Kış İndirimleri" bu indirimlerin belkide en büyük olanı, bu yüzden aklınızda Electronic Arts oyunu almak var ve uygun fiyatlara düşmesini bekliyorsanız emin olun bundan daha uygunu olmayacak. Bu yüzden cebinizde ki parayı iyi değerlendirin ve o uzun zamandır almak istediğiniz oyunu indirimler bitmeden hemen alın.

Origin Kış İndirimleri

Alınabilecek Oyunlar

Sözü daha fazla uzatmadan "Origin Kış İndirimleri"nde dikkat çeken oyunlara göz atalım;

Listelediğimiz oyunlar dışında tüm indirimlere bakmak için buradan "Origin Kış İndirimleri"nin tamamına bakabilirsiniz.

Origin Kış İndirimleri

Listelediğimiz oyunlar "Standart Edition" olarak geçen DLC'siz ve "Deluxe Update" almamış salt halleri. Sizin isteğinize bağlı olarak oyunların farklı "Edition"larıda bulunuyor tabi vereceğiniz fiyatta yükselmekte.

Origin Kış İndirimleri

Bu 4 Oyuna Dikkat!

Listelediğimiz 11 oyun arasından dikkat çeken yapımlar; yansıttığı 1.Dünya Savaşı atmosferi ve olağanüstü multiplayer deneyimiyle "Yılın Oyunu" seçilen Battlefield 1, hızlı oynanışıyla ve yenilikçi tarzıyla ilk oyunun üzerine bir çok yenilik eklemeyi başaran Titanfall 2, özellikle oyun motorunun yenilenmesiyle daha iyi bir oynanışa kavuşan FIFA 17 ve özlem duyduğumuz Underground serisine bir nebzede yaklaşmayı başaran Need for Speed'in son oyunu. Yazının başında da bahsettiğim gibi Electronic Arts oyunu almak için sezonun en iyi zamanındasınız ve "Origin Kış İndirimleri" bitmeden indirim fırsatlarından yararlanmayı unutmayın, pişman olursunuz. Bir sonraki indirim haberinde görüşmek üzere, cebinizdeki parayı dikkatli harcamayı sakın unutmayın ve şimdiden herkese Akıllı Keçiler ailesi olarak mutlu yıllar.

Origin Kış İndirimleri