Ana sayfa Haberler Humble Bundle'dan Kısa Süreliğine Bedava GRID Fırsatı!

Humble Bundle'dan Kısa Süreliğine Bedava GRID Fırsatı!

1092
PAYLAŞ

Humble Bundle'dan Kısa Süreliğine Bedava GRID Fırsatı!

Beleş oyun köşemizin bugünkü konuğu Codemasters imzalı Race Driver: GRID yada sadece GRID, tercih sizin. Humble Bundle tarafından kısa bir süreliğine ücretsiz hale gelen GRID, PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo DS ve PC platformlarına 2008 yılının ortasında çıkışını gerçekleştirerek hayatımıza girdi. Çıktığı yıllarda büyük beğeni toplayan simülasyon türündeki yarış oyunu gerçekçi fizik dinamikleriyle, araç çizimlerinin dönemine göre oldukça üstünde olmasıyla ve tabi ki zamanı 15 saniye kadar geri alma özelliğiyle dikkat çekmişti.

grid

Ego 1.0 Oyun Grafik Motoruyla (Ego Game Technology Engine) yapılmış olan GRID, Colin McRae: Dirty serisi, F1 serisi ve diğer GRID'in diğer oyunlarıyla aynı grafik motoruna sahip.

Peki Bedavaya Nasıl Alabilirim?

Sitemizi düzenli olarak takip ediyorsanız Humble Bundle sitesinden haberdar olmalısınız eğer değilseniz sizin için oyunu nasıl Steam hesabınıza tanımlayacağınızı adım adım anlatacağım.

grid

Öncelikle Humble Bundle'da bir üyelik oluşturmalısınız. Hesabınızı açtıktan ve e-malinizi de onaylattıktan sonra linkte karşınıza çıkan "Get It Free" kısmına tıklayarak Humble hesabınıza oyunu eklemiş oluyorsunuz. Sağ yukarıdan e-mail adresiniz yazan yere tıklayarak karşınıza gelen seçeneklerden "key" seçeneğine tıklıyoruz ve açılan ekranda GRID'ın yanında ki kutucuktan Steam keyini kopyalıyoruz. Steam'in ana ekranında sol aşağıda bulunan "Oyun Ekle" kısmına tıklayarak "Steam'de Ürün Etkinleştir" diyoruz ve gelen ekrana kopyaladığınız keyi yapıştırıyorsunuz. İşlem tamam iyi oyunlar.

Ne Zamana Kadar Geçerli?

Humble Bundle'da ücretsiz olan GRID şuan da Steam Kış indirimleriyle %82 indirimle 4.32TL satılmakta. 25 Aralık saat 20:00 kadar Humble üzerinde devam edecek fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

grid

Sistem Gereksinimi

Güncel tüm bilgisayarlarda çalışabilecek olan GRID için sistem gereksinimi de oldukça makul. Eski bir bilgisayara sahipseniz ve oynayacak oyun bulamıyorsanız sizin için güzel bir fırsat olabilir.

Sistem Gereksinimleri (Minimum):

 • Windows XP/Vista.
 • Pentium 4 @ 3.0GHz ve ya Athlon 64 3000+ ya da üstü 1GB RAM.
 • Ekran kartı: GeForce 6800 / Radeon X1300 ya da üstü
 • DirectX destekli Ses Kartı
 • HDD:12.5 GB Boş alan

grid

Sistem Gereksinimleri (Önerilen):

 • Windows XP/Vista.
 • Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz ya da Athlon X2 3800+ veya üstü
 • 2GB RAM.
 • Ekran Kartı: GeForce 8800 ya da Radeon X1950 ve üstü
 • Ses Kartı: Creative Sound Blaster X-Fi Ses kartı.
 • HDD: 12.5 GB boş alan

Evet beleş oyunsever keçi ailesi bugünlük bizden bu kadardı. İndirimli oyun haberlerini kaçırmak istemiyorsanız bizi takipte kalmayı unutmayın ve keçiyle kalın!