Ana sayfa Bilgisayar G.Skill Trident Z DDR4 RAM'ler RGB Aydınlatmalı Olacak

G.Skill Trident Z DDR4 RAM'ler RGB Aydınlatmalı Olacak

918
PAYLAŞ
G.Skill Trident Z DDR4 RAM'ler RGB Aydınlatmalı Olacak

Yeni G.Skill Trident Z DDR4 RAM'ler ile RGB Işıklandırmanın Keyfini Çıkarın !

G.Skill ilk RGB ışıklandırmalı RAM'leri piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni çıkacak G.Skill Trident Z DDR4 RAM'ler, ekstra güç gereksinimi veya herhangi bir kablolama olmadan sizlere oldukça şık RGB ışıklandırmalar sunacak. Yeni Trident Z'nin Ocak 2017'de çıkması bekleniyor.

Yeni Moda: RGB Işıklandırmalar

RGB ışıklandırmalar günümüzün yeni modası. Oyuncu kasalarında bulunan LED aydınlatmalar ile başlayan bu furya, Ekran kartları, Anakartlar ve kişisel LED şeritler derken artık RAM'lere de sıçramış durumda. Tüm oyuncu bileşenlerinin ve bilgisayar parçalarının kolayca kişiselleştirilmesini sağlayan bu özellik, her ne kadar RGB ışıklandırma içermeyen muadillerine göre daha tuzlu olsa da, kullanıcıların bir numaralı tercihi olmaya başladı. Günümüzde artık bilgisayar tutkunları, özellikle RGB ışıklandırması olan ürünleri tercih ediyor. Üretici firmalar da bu furyanın farkında olacak ki, artık hemen hemen her üründe RGB ışıklandırma görebiliyoruz.

Bu furyanın son konuğu ise G.Skill. Firma, yeni ürünleri Trident Z ile RGB ışıklandırma dünyasına sağlam bir giriş yapıyor. Şık tasarımı, ekstra bir kablolama veya güç bağlantısı gerektirmeyen yapısı ve 4266MHz'e kadar çıkabilen frekans hızı ile yeni Trident Z, oyuncuların bir numaralı tercihi olmaya aday. Ayrıca Trident Z'nin RGB ışıklandırmaları programlanabilir bir şekilde kullanıcılara sunulacak.

G.Skill Trident Z: Bellek Dünyasında Bir Devrim

G.Skill, yeni Trident Z'yi bellek dünyasında yapılmış bir devrim olarak nitelendiriyor. Firmadan yapılan resmi açıklama şöyle;

"Trident Z RGB serisin - tamamen açık ve tam uzunlukta ışık barına sahip devrim niteliğinde bir RGB LED bellek.

Trident Z RGB DDR4 bellek kiti, canlı RGB LED'li tamamen aydınlatılmış bir ışık barına ve ödüllü Trident Z ısı sprey tasarımına entegre edildi. Trident Z canlı RGB aydınlatmasını en üst düzeyde kalite bileşenleri ile harmanladı. "

Trident Z'nin RGB ışıklandırmaları programlanabilir bir şekilde kullanıcılara sunulacağından bahsetmiştik. Bu özellik, RGB aydınlatmalı bellek dünyasında büyük bir adım olarak öne çıkmakta. İçerdiği yazılım tabanlı kontrolcüsü sayesinde yeni Trident Z, hiç bir ek bağlantı kablosuna ve güç kaynağına ihtiyaç duymadan sizlere programlanabilir şık bir görünüm sunabiliyor.

Ne Zaman Piyasada Olacak ?

Yeni Trident Z'lerin G.Skill onaylı dağıtıcı firmalara gönderilmesi  2017 Ocağının ortalarını bulacak. Yeni yılda, yeni bir sistem toplamak isteyen kullanıcıların kesinlikle beklemesi gereken bir ürün olan G.Skill Trident Z, bakalım beklediği ilgiyi üzerine çekebilecek mi ?