Ana sayfa Bilgisayar Nvidia, Eskiyen Sistemleri Yenilemek için "PC Gaming Revival Kit" Hazırlıyor!

Nvidia, Eskiyen Sistemleri Yenilemek için "PC Gaming Revival Kit" Hazırlıyor!

1022
PAYLAŞ
PC Gaming Revival Kit

Nvidia, Eskiyen Sistemleri Yenilemek için "PC Gaming Revival Kit" Hazırlıyor!

Nvidia'dan ilginç karşılanabilecek "PC Gaming Revival Kit" hamlesiyle tek bir kutuyla performans artışı garantisi veriyor. Bilgisayarınızı yenilemenin vakti geldi ama nasıl yapacağınızı karar kara düşünüyorsanız Nvidia sizin yerinize bunu düşünmüş ve €399 (1700TL - 2000TL Not: Bu kurun hali ne? biri şuna dur desin!) fiyat etiketiyle çıkacağı tahmin edilen (Resmi bilgi henüz yok) "PC Gaming Revival Kit" paketiyle bilgisayarınızı canlandırmak için kısa yol sunmuş. Paket sayesinde hem performans artışı hemde hız artışı yaşayacaksınız tabi bunları zahmetsiz bir şekilde yapacak olmanız da cabası.

Kutu İçeriği

Peki kutuda neler var? Nvidia pakete, MSI GeForce GTX 1060 3 GB OC Twin Frozr ekran kartı, Corsair Force Serisi LE 240 SSD, 80 Plus Bronz sertifikalı Corsair CX450M güç kaynağı, Gears of War 4 için bir indirme kodu ve Nvidia tişörtü de dahil olmak üzere toplamda 5 farklı eşya koymayı uygun görmüş. Bu ürünlerin tamamı için düşünülmüş fiyat ise €399, gerçi yukarıda bu konudan bahsetmiştim.

PC Gaming Revival Kit

Paketin Normal Fiyatı Ne Peki?

Nvidia uğraşmış zahmet etmiş üzerinde çalışmış, güzelde bir paket hazırlamışlar ama içindekileri ayrı ayrı almaktan ne farkı var? Yani kar ediyor muyuz, ediyorsak ne kadar kara geçiyoruz? Bu konulardan bahseden olmamış, tamda beklediğimiz gibi. O zaman iş başa düştü işte fiyatlar; MSI GeForce GTX 1060 3 GB OC Twin Frozr 1.134,28 TL, Corsair Force Serisi LE 240 SSD 318,10 TL, Corsair CX450M (Türkiye'de satan olmadığı için Amazon fiyatını baz aldım.) 210 TL, Gears of War 4 154 TL, Nvidia tişörtü içinde gönlümüzden 30 TL koptu. Kısa bir matematik işleminden sonra tüm ürünlerin toplamına 1850 TL diyebiliriz.

Özetle "PC Gaming Revival Kit" denilen bu kutu Türkiye'de satılır mı bilinmez ama satılırsa da alınmaz. Nvidia'dan yaratıcı bir düşünce ama sanki bu sefer olmamış, siz ne dersiniz? Kutu içeriği hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. Bizden şimdilik bu kadar, bir sonraki haberimizde görüşmek üzere keçiyle kalın.