Ana sayfa Haberler Zahiri Gizemli Kutu: Türkiye'nin Çizgi Roman Sürpriz Kutusu

Zahiri Gizemli Kutu: Türkiye'nin Çizgi Roman Sürpriz Kutusu

1184
PAYLAŞ
Zahiri Gizemli Kutu: Türkiye'nin İlk Çizgiroman Sürpriz Kutusu

Zahiri Gizemli Kutu ile Sürpriz Kutu Açma Keyfi Artık Türkiye'de !

Nasıl okunuyor bu? Zâhiri diye a sesine bastıra bastıra mı? Yoksa Zahiri diye direkt mi okuyoruz?Zehaya diyeni bile duyduk (Baran Köse'ye selamlar) fakat önemli olan artık efsanevi Zahiri Çizgi roman dükkanının internet satış sayfasının açılmış olması. Bu sayede hepimiz meşhur Zahiri Gizemli Kutu ve bir çok farklı figür vs. gibi geek ürünleri diye tabir edilen ürünlere kolayca ulaşabileceğiz.

Zahiri Çizgi Roman Dükkanı: Bir Efsane

Çizgi Roman dükkanı dendiğinde ilk akla gelen seçeneklerden biri olan Zahiri Çizgi Roman, uzun zamandır Türkiye'de dolmasını beklediğimiz bir boşluğu doldurmak için kolları sıvadı. Geek Fuel'den aldığım sürpriz kutumun nerede olduğunu bir türlü bilemediğim, Loot Create kutularının, diğer tüm dünya ülkelerinden yaklaşık bir ay sonra elime ulaştığı bir ortamda, içimizdeki sürpriz kutu ve geek ürün açlığını kapatmak için kendisini ortaya çıkartan Zahiri, yeni internet sayfası ile hizmete açıldı. Internet sitesinin açılmasından önce yalnızca Facebook sayfaları ve dükkanları ile hizmet veren Zahiri, şimdilerde tüm Türkiye'ye süper güçleri ile hizmet vermeye hazırlanıyor !

Yeni internet sayfasının kullanıma açılması ile tüm ülkeye hizmet vermeye başlayacak olan Zahiri'nin içerisinde ise yok yok. Çizgi Romanlardan figürlere, hediyelik eşyalardan sürpriz (onların tabiri ile gizemli) kutulara bir çok farklı yelpazede ürünler alabileceksiniz. Bizlerin ilgisini çeken önemli bir içeriğe de yeri gelmişken burada değinelim, Zahiri Gizemli Kutular !

Zahiri Gizemli Kutu: Türkiye'nin Tek Sürpriz Kutusu

Sürpriz Kutular her ne kadar ülkemizde pek yaygın olmasa da yurt dışında oldukça yaygın. Farklı farklı isim ve seçeneklerle neredeyse dünyanın her ülkesine hizmet veren bu firmalar, üyelerine sundukları sürpriz içerikler, figürler ve yiyecekler ile bir çok kişinin hem severek takip ettiği hem de açılış videolarını paylaştığı ilginç içerikler sunuyor. Sizlerle daha önce incelemesini paylaştığımız ve severek ürünlerini aldığımız Geek Fuel, Treats ve Loot Crate bu firmalardan akla ilk gelenler.

Türkiye'de Sürpriz Kutu Almak Neden Zor ?

Ülkemizde bu tarz kutuların yaygınlaşmama sebebi aslında çok basit; Uzun kargo süreleri ve akla gelemeyecek kadar pahalı kargo ücretleri. Kargoda kaybolduğu izlenimi yaratan kutular da tüm bu problemlere ek olarak karşımıza çıkmakta. Geek Fuel'den satın alıp parasını ödediğim Kasım ve Aralık kutularını hala beklediğim, Loot Create Ekim kutusunun Kasım ayında adeta kapıma atıp kaçma şeklinde teslim edildiği ve son olarak da Treats'den aldığım abur cubur kutusunun, parasını ödediğim halde hala elime ulaşmaması gibi sorunlar yüzünden, elime ulaşacağından emin olabileceğim, bir sıkıntım olduğunda muhatap olarak karşımda birini bulabileceğim ve en önemlisi kısa sürede elime ulaşacak bir sürpriz kutu ayırışına girmiştim.

Zahiri'nin yeni internet sayfası sayesinde artık bizlerde kolaylıkla bir Zahiri Gizemli Kutuya sahip olabilecek ve bu heyecana gönül rahatlığı ile ulaşabileceğiz. Zahiri her ne kadar bu hizmeti bir süredir Facebook sayfaları üzerinden verse de, bir internet sitesinin getirdiği güven duygusu ve kolaylık hiç şüphesiz bu güzel hizmetin yayılmasına katkı sunacaktır. Zahiri'nin internet sayfasından sizlerde Zahiri Gizemli Kutu üyesi olabilir, her ay sizlere özel hazırlanmış sürpriz kutuları açma zevkine ve heyecanına erişebilirsiniz.

Zahiri Gizemli Kutu Çeşitleri ve İçerikleri

Zahiri'de şuan beğeninize sunulan 5 farklı sürpriz kutu mevcut, bunlar;

Image Gizemli Kutu İçeriği: Image Gizemli Kutu' nun içeriğinden, eski veya güncel tarihli 5 adet Image fasikülü çıkmaktadır. Bu fasiküller lot, limited seri, ilk sayı, one-shot veya özel sayılar olabilir. Bu kutu henüz satın almaya açılmamış durumda.

Karışık Gizemli Kutu İçeriği: Karışık Gizemli Kutu'nun içeriğinden eski/güncel tarihli 5 adet birbirinden farklı yayın evlerinin fasikülleri çıkmaktadır. Bu fasiküller lot, limited seri, ilk sayı, one-shot veya özel sayılar olabilir. Bu kutunun fiyatı 50,50 TL olarak belirlenmiş.

Marvel Gizemli Kutu İçeriği: Marvel Gizemli Kutu' nun içeriğinden eski/güncel tarihli 5 adet Marvel fasikülü çıkmaktadır. Bu fasiküller lot, limited seri, ilk sayı, one-shot veya özel sayılar olabilir. Bu kutu henüz satın almaya açılmamış durumda.

DC Gizemli Kutu İçeriği: DC Gizemli Kutu' nun içeriğinden, eski/güncel tarihli 5 adet DC fasikülü çıkmaktadır. Bu fasiküller lot, limited seri, ilk sayı, one-shot veya özel sayılar olabilir. Bu kutu henüz satın almaya açılmamış durumda.

Delüks Gizemli Kutu İçeriği: Delüks Gizemli Kutu’nun içeriğinden 2 adet eski/güncel tarihli fasiküllerle birlikte bir adet action figür veya tişört çıkmaktadır. Bu kutunun fiyatı ise 80.80 TL olarak belirlenmiş.

Zahiri'de tüm bu kutuların yanı sıra çok çeşitli ürün, figür ve tekli olarak satın alabileceğiniz çizgi roman fasikülleri bulunmakta. Bizler de bu kutulara ve ürünlere sahip olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz ve ilk kutumuza (belki de ilk defa sipariş verdiğimiz ay içerisinde) ulaşacağımız günlerin hayalini kuruyoruz.