Ana sayfa Haberler Aksiyon Seansına Hazır Olun! İşte Hızlı ve Öfkeli 8'in İlk Fragmanı!

Aksiyon Seansına Hazır Olun! İşte Hızlı ve Öfkeli 8'in İlk Fragmanı!

1375
PAYLAŞ
Hızlı ve Öfkeli 8

Aksiyon Seansına Hazır Olun! İşte Hızlı ve Öfkeli 8'in İlk Fragmanı!

Aksiyon filmi denildiğine akıllara ilk gelen seri olan Hızlı ve Öfkeli'nin sekizinci ve devam filminin ilk fragmanı yayımlandı. 14 Nisan 2017'de vizyona girecek filmin merakla beklenen ilk fragmanını yine ve yeniden "vay arkadaş adamlar yapıyor biz 13 yıldır Kurtlar Vadisi" tepkisiyle izledim. Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious), önceki filminin çekimleri devam ederken trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden Paul Walker olmadan çekimlerine başlanan ilk film oldu.

Hızlı ve Öfkeli 8
Seriye yeni katılan Charlizen Theron

Fragmandan gördüğümüz kadarıyla filmde, Dom (Dominci Toretto) filme yeni giren kötü karakter Charlize Theron ile birlikte ailem dediği ekibine karşı cephe alıyor. Dom'un bu davranışının sebebi bir iş birliği mi yoksa farklı bir nedenden mi kaynaklanıyor bilinmiyor. 7. filmde seriye katılan Jason Statham Dom'u durdurmak için son filmde karşı karşıya geldiği ekiple iş birliğine giriyor.

Hızlı ve Öfkeli 8

Yapımcılık koltuğunda Vin Diesel, Neal H. Moritz oturduğu Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) filminin yönetmenlik koltuğunda ise Straight Outta Compton, İtalyan İşi (Italian Jobs), Adalet Peşinde (Law Abiding Citizen) ve Arabulucu (The Negotiator) filmelerinden tanıdığımız F. Gary Gray bulunuyor. Filmin kadrosuna başta Charlize Theron olmak üzere Scott Eastwood, Helen Mirren ve Kristofer Hivju gibi isimler dahil oldu. Ayrıca serinin kemikleşmiş kadrosu yerli yerinde duruyor; Vin Diesel, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Jason Statham, Nathalie Emmanuel ve Kurt Russell.

Vee Fragman

Artık hazırsanız Hızlı ve Öfkeli 8'in (The Fate of the Furious) yayımlanan bol aksiyonlu ilk fragmanıyla sizleri baş başa bırakayım.

Serinin Diğer Filmleri

Geçen 16 yıla 7 film birde acı kayıp bırakan serinin filmlerine göz atalım;

  • Hızlı ve Öfkeli - The Fast and the Furious (2001)
  • Daha Hızlı Daha Öfkeli - 2 Fast 2 Furious (2003)
  • Hızlı ve Öfkeli 3 - The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006)
  • Hızlı ve Öfkeli 4 - Fast & Furious (2009)
  • Hızlı ve Öfkeli 5 - Fast Five (2011)
  • Hızlı ve Öfkeli 6 - Fast & Furious 6 (2013)
  • Hızlı ve Öfkeli 7 - Furious 7 (2015)

Son olarak fragmanla birlikte sunulan filmin ilk posteri;

Hızlı ve Öfkeli 8

Evet sevgili keçiler, ne yazık ki aksiyon seansı için Nisan ayına kadar beklememiz gerekecek. Filmle ilgili yayımlanan yeni fragman veya haberleri sitemizden takip edebilirsiniz. Bu arada fragmanı nasıl bulduğunuzu ve serinin 8. filminden neler beklediğinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın. Şimdilik benden bu kadar, görüşmek üzere hoşçakalın, keçiyle kalın!