Ana sayfa Hobi Spotify Premium 3 Ay İçin Sadece 1 TL

Spotify Premium 3 Ay İçin Sadece 1 TL

1740
PAYLAŞ
Spotify Premium 3 Ay İçin Sadece 1 TL

Ünlü Müzik Veri Akış Servisi Spotify, Kısa Bir Süre İçin 3 Ay Boyunca Sadece 1 TL

Ünlü mobil müzik dinleme programı Spotify, Premium üyelik için olan ücretini kısa bir süre için 1 TL'ye indirdi. Bu kampanya sayesinde Premium üyelik alan kullanıcılar Spotify servislerini 3 ay boyunca sadece 1 TL'ye kullanabilecek. 3 ayın sonunda ise kullanıcılar isterlerse üyeliklerini iptal edebilecek veya klasik fiyatlandırma olan 10TL/Ay üzerinden üyeliklerine devam edebilecekler. Peki ücretsiz olarak da kullanılabilen bu servise Premium üye olmanın ne gibi avantajları mevcut ?

Premium Üyelik Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor ?

Spotify ücretsiz olarak da kullanılabilen bir müzik veri akış servisi. Peki Premium bir üyeliğin, normal ücretsiz üyelikten ne farkı var ?

1) Reklamsız Müzik Keyfi

Spotify'i ücretsiz olarak kullandığınıza doğal olarak bazı reklamlarla da uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. Ekran etrafına yerleştirilen kapatılabilen veya göze pek batmayan reklamlar büyük sorunlar teşkil etmese de, reklam içerik olarak sunulan müzikleri zorunlu olarak sonuna kadar dinlemek can sıkabiliyor. Böyle bir durumda müzik zevkimizin gözetilmemesi de cabası. Sponsor müziklerin, o günkü keyfimizi kaçıracağı şüphesiz.

2) Sınırsız Atlama Hakkı

Spotify'ın en güzel özelliklerinden biri içerisinde bulundurduğu listeler. Çeşitli türlerin, yeni çıkan müziklerin veya global hitlerin bulunduğu listeleri takip etmek yeni müzikler keşfetmek için birebir. Listenizi seçtiniz ve dinlemeye başladınız, bir müziği beğenmediyseniz doğal olarak geçmek isteyecek ve diğer müzikten devam etmek isteyeceksiniz fakat eğer Premium üye değilseniz bu işlemi sadece bir kaç sefer yapabileceksiniz. Müzik geçme hakkınız bittiğinde ise o gün beğendiğiniz listedeki herhangi bir şarkıyı dinlemek için, listede ona tekrar sıranın gelmesini beklemek zorundasınız.

3) Çevrimdışı Müzik Dinleme İmkanı

Ülkemizin en büyük dertlerinden birisi internet servis sağlayıcıların bizlere dayattığı kotalar. Kota aşımlarında, inanılmaz ücretleri boynumuza dolayan bu sağlayıcılar bulunduğu sürece genelde her işlemi çevrimdışı yapmaya gayret ediyoruz. İşte Spotify Premium sahipleri, beğendikleri müzikleri, listeleri ve albümleri telefonlarına indirerek bu müzikleri internete bağlı olmadan da dinleme imkanına sahip oluyorlar.

4) Yüksek Kaliteli Ses

Premium üyeleri müziklerini yüksek kalitede dinleyebiliyorlar. Bu özelliği açmak için ise ayarlara ulaşıp orada bulunan yüksek kaliteli müzik özelliğini açmaları gerekmekte. Bu sayede kayıpsıza yakın müzikleri dinleyebilecek ve gerçek müzik zevkine ulaşabilecekler. Bu konuda takıntısı olan kullanıcılar, sırf bu özellik için bile Premium üyeliği satın almayı düşünebilirler.

5) İstediğin Parçayı Çal

Eğer Premium üye değilseniz, istediğiniz müzikleri dinlemek sizin için biraz zor olacak. Servis maalesef ücretsiz kullanıcıları için istediği parçayı çalma özelliğini kapalı olarak sunuyor.

Spotify Premium 3 Ay İçin Sadece 1 TL

Premium Üyelik Nasıl Alınır ?

Spotify Premium üyeliği almak için öncelikle bir Spotify üyeliği açmalısınız. Üyeliği açmak için Facebook hesabınızı kullanabilir ve hesabınızı Spotify'a bağlayabilir ya da e posta adresinizle sisteme kayıt olabilirsiniz. Kayıt olma işlemini tamamladıktan sonra ise Spotify'ı bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlarınıza indirerek Premium üyelik satın al tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Premium üyeliği satın almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

1 TL karşılığında 3 ay sürecek Premium üyelik kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat. Akıllı Keçiler ailesinin kesinlikle tavsiye ettiği Premium üyelik fırsatını sizler nasıl buldunuz? Yorumlar kısmında bizlerle fikrinizi paylaşabilirsiniz!