Ana sayfa Haberler Ubisoft, Ubi30 Kutlamalarını Assassin's Creed III ile Bitiriyor!

Ubisoft, Ubi30 Kutlamalarını Assassin's Creed III ile Bitiriyor!

991
PAYLAŞ
Ubisoft, Ubi30 Kutlamalarını Assassin's Creed III ile Bitiriyor!

Ubisoft, Ubi30 Kutlamalarını Assassin's Creed III ile Bitiriyor!

Bildiğiniz üzere Ubisoft, 30. yılını (Ubi30) kutluyor ve kutlamalar kapsamda yedi ay süresi boyunca her ay bir oyununu ücretsiz olarak dağıtacaklarını duyurmuşlardı. İlk altı ayın oyunlarını dağıttılar bile, bu oyunlar sırasıyla; Prince of Persia: The Sands of Time, Tom Clancy's Splinter Cell, Rayman Origins, The Crew, Beyond Good and Evil ve Far Cry 3: Blood Dragon. Saydığımız birbirinden güzel oyunlarını dahil oldukları ay boyunca kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde hediye ettiler. Ve gözler yedinci ve son ayın oyununa çevrilmişti.

Ubi30'a Yakışır Final

Büyük finali hangi oyunla yapacakları merakla beklenirken sonunda yedinci ve son ayın oyunu belli oldu. Ubisoft'un oyunlarını yakından takip ediyorsanız serisine en çok güvendiği oyun serisin 2007 yılında serisine başladıkları Assassin's Creed olduğunu da biliyorsunuzdur. Adına yakışır finali Assassin's Creed III oyunuyla yapmayı seçmiş olması bizce gayet mantıklı bir tercih olmuş.

Ubisoft'un Assassin's Creed serisinin 5. oyunu olan 2012 yapımı Assassin's Creed III, Ubi30 kutlamaların son ayın hediyesi olduğunu resmi Twitter hesabından duyurdu. Ubisoft Montreal tarafından geliştirilmiş oyun, 18. Yüzyılda, Amerikan Devriminden öncesini ve sonrasını anlatıyor. Üç kişiyi yönettiğimiz oyun, 18. Yüzyıl Boston'ında, New York City'de ve Amerikan sınırında gerçekleşir. Assassin's Creed III, birçok olumlu eleştiri topladı ve Ubisoft için dünya çapında 12 milyondan fazla satarak büyük bir başarı elde etmişti.

ubi30 Assassin's Creed 3

Assassin's Creed III'ü şu anda ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyemezsiniz, oyun 7 Aralık Çarşamba'dan itibaren ücretsiz dağıtılacak. Eğer önceki ayın oyunu Far Cry 3 Blood Dragon'u ücretsiz bir şekilde almadıysanız hala bir kaç gününüz var, ee ne duruyorsunuz hadi.

30 Gün 30 Hediye

Ubisoft 30. yıl kutlamasının son ayında büyük final yaparak kullanıcılarına her gün için farklı hediyeler sunuyor. Kampanya "Ubi 30 days of giveaways" olarak geçiyor ve her gün indirilebilir oyun, arka plan, gif vb. tarzda hediyeler sunacak. 24 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya kapsamında hangi gün nelerin ücretsiz olduğunu takip edebilirsiniz.

30 Günlük Hediye Listesi

24 Kasım: Rayman Classic (Andorid/ iOS)
25 Kasım: Ubisoft oyunlarında geçerli %30 indirim
26 Kasım: Özel E3 2016 koleksiyon kartları
27 Kasım: UBI30 özel GIF
28 Kasım: For Honor GIF
29 Kasım: UBI30 360 resimleri
30 Kasım: Just Dance tebrik kartı
1 Aralık: Ubisoft DIY takvimi
2 Aralık: Steep duvar kağıdı
3 Aralık: E3 2016'dan özel posterler
4 Aralık: Rabbids tatil hediyeleri
5 Aralık: WWW duvar kağıdı
6 Aralık: Ubisoft kokteyl tarifleri
7 Aralık Assassin's Creed III (PC)
8 Aralık: Ubisoft amblaj kağıdı
9 Aralık: 300 Oyun Çekilişi: Ubisoft’un son 3 oyunundan 300 adet verilecek. Çekiliş olmayacak ve ilk giren 300 kişi oyunu kapacak.
10 Aralık: Watch_Dogs 2 duvar kağıdı
11 Aralık: Ubisoft hediye etiketleri
12 Aralık: Ubisoft tatlı tarfileri
13 Aralık: Ghost Recon GIF
14 Aralık: Mobil platformlar için duvar kağıtları
15 Aralık: Prince of Persia (PC)
16 Aralık: Rayman Legends (PC)
17 Aralık: Splinter Cell (PC)
18 Aralık: The Crew (PC)
19 Aralık: Rayman GIF
20 Aralık: Steep GIF
21 Aralık: Özel 2017 tatil dönemi tebrik kartları
22 Aralık: Ubi30 duvar kağıdı
23 Aralık: Ubisoft tatil dekorasyonları

Bir Kutlamanın Daha Sonu

Güzel bir kutlamanın daha sonuna yaklaşıyoruz. Ubi30 kutlamaları bizim açımızdan 7 güzel oyun ile sonuçladı en azından şimdilik. Umarım kaçırmadan tüm oyunlara alabilmişsinizdir, eğer kaçırdıysanız da üzülmeyin, yukarıda ki listeden kontrolünüzü yaparak son bir şans daha yaratabilirsiniz kendinize. Verilen oyunları şöyle bir baktığımızda The Crew, Far Cry 3 Blood Dragon ve Assassin's Creed III verilen 7 oyun arasında dikkat çekiyor. Bir sonraki indirim haberinde görüşmek üzere bizi takip etmeyi unutmayın, keçiyle kalın.