Ana sayfa Haberler 2017 Ford Fiesta Gün Yüzüne Çıktı

2017 Ford Fiesta Gün Yüzüne Çıktı

900
PAYLAŞ
2017 Ford Fiesta Gün Yüzüne Çıktı

Yenilenen 2017 Ford Fiesta Karşınızda!

Otomobil tutkunlarının ve Ford Fiesta hayranlarının sabırsızlıkla beklediği 2017 Ford Fiesta Almanya'nın Köln şehrinde gün yüzüne çıktı.

Ford Fiesta'nın şu ana kadar çıkan fotoğraflarına baktığımızda, ürünün tasarım tarafı devrimsel nitelikte. Yenilenen ön tasarımda göze çarpan detaylar ise ağabeyi Focus'dan gelen ön ızgara ve küçültülmüş, yumuşatılmış ve LED tasarımı değişmiş farları ile bizlerin beğenisine sunuldu.

Fotoğraf, bizlere sunulan model ST-Line donanım seviyesinin nasıl olacağına işaret ediyor ve muhtemelen aracın tüm otoriteler tarafından en sevilen versiyonu ST modelinin nasıl olacağını gösteriyor. Model 10 kollu alaşım janta sahip ve spor görünümlü tampon ve marşpiyele sahip.

2017 Ford Fiesta

Genel olarak şu anki versiyonundan biraz daha geniş boyutlara sahip gözüküyor. Daha önceden sızan casus fotoğraflar bizlere araç içinin şu anki versiyona göre biraz daha büyük olacağını göstermişti. Ayrıca yeni modelde arka farlar ise yatay olarak bizlere sunulacak.

Şu ana kadar Instagram'a koyulan fotoğraflara bakacak olursak 2017 Ford Fiesta'nın off road görünümlü Active serisinin bizlere sunulacağı gözüküyor.

ford

2017 Ford Fiesta Teknik Özellikleri

Yeni Ford Fiesta'nın, Ford tarafından teknik verileri açıklanmamış durumda ancak sızan bilgiler ışığında ve gelişmekte olan turboşarjlı motorları düşünecek olursak, üç silindirli ve dört silindirli turboşarjlı motorlar bizlere sunulacak gibi. Tabi ülkemizde distribütörü olan firma bizlere hangi motorları sunacak, bunu da bekleyip göreceğiz.

Sizler ile paylaştığımız ve diğer paylaşılan fotoğraflar arasında  2017 Ford Fiesta'nın Vignale, ST, ST-Line, Active versiyonları olacak gibi duruyor. Bunlara ek olarak şu anda piyasada olan donanımlarda ne gibi değişiklikler olacağı daha açıklanmış değil.

Fiesta ST kısmında ise 1.6 Litre motorun daha güçlü bir versiyonunun sunulması bekleniyor. Ford Fiesta ST200 ile 1.6 Litre Ecoboost motoru ile 200 HP güç sunabilmekte yeni duyurulan Fiesta ST versiyonunda sunacakları güç aynı sınıftaki araçlar ile kıyaslandığında daha da iyi bir değerlere sahip olmalı.

Ford Fiesta ST 2017

2017 Ford Fiesta  bu akşam Almanya'nın Köln kentinde tanıtılacak ve daha detaylı verileri tekrar sayfamızda yayınlamaya çalışacağız. Sizler için yaptığımız Instagram araştırmalarında şu ana kadar paylaşılan fotoğrafları derledik. Umarım B sınıfının güzide bebeği Ford Fiesta'nın yeni tasarımını beğenirsiniz. Düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın,

Keçi ile kalın!