Ana sayfa Haberler Humble Bundle Staff Picks Nick Paketi!

Humble Bundle Staff Picks Nick Paketi!

837
PAYLAŞ
Humble Bundle Staff Picks Nick Paketi!

Humble Bundle Staff Picks Nick Paketi!

Uygun ücretlerle bizlere birbirinden değişik içerikli oyun paketleri sunan Humble Bundle, çeşitli aralıklarla firmanın içerisindeki personellerin seçtiği paketleri beğenimize sunuyor. Humble Bundle'ın yeni paketi Humble Bundle Staff Picks Nick'de bu paketlerden biri. Humble Bundle çalışanlarından Nick'in seçtiği bu pakette üç ayrı kategoride toplam yedi oyun bulunuyor.

Paketin yaratıcısı Nick'e yakın zamanda MS (Multipl skleroz) tanısı konulmuş. Sizlerde National MS Society adresine uğrayabilir ve hastalıkla ilgili daha fazla bilgi edinebilir, yardım etmenin yollarını öğrenebilirsiniz. Humble Bundle Staff Picks Nick paketi, diğer Humble Bundle paketlerinde de olduğu gibi 3 farklı ödeme kategorisine ayrılmış durumda. Bu kategoriler ise şöyle;

Gönlünüzden Ne Koparsa

Bu kategoride oyunlara en düşüğü 1$ olmak üzere istediğiniz fiyatı verebilirsiniz. Bu fiyat karşılığında ise toplam 3 tane oyuna sahip olacaksınız. Bunlar;

  • Volume
  • TIS-100
  • Legend of Grimrock 2

Şimdi ise bu kategorideki oyunlara biraz daha yakından bakalım;

Volume

volume

Yıl: 2015

Geliştirici: Bithell Games

Tür: Aksiyon-Gizlilik

Mike Bithell tarafından tasarlanıp hayata geçirilen oyun, yaratıcısıyla aynı adı taşıyan Bithell Games tarafından yayımlandı. Gizlilik ve aksiyon temalı oyunda, Gisborne Industries adında saf kötü bir firma tarafından oluşturulmuş yozlaşmayı engellemek için zenginden çalıp fakirlere dağıtıyoruz. Yapımcı firmanın ödüllü oyunu Thomas Was Alone'u sevdiyseniz, Volume'u da çok seveceksiniz! Metacritic puanı 80 olan yapım 2015'in Ağustos ayında bizlerle buluşmuştu. Bağımsız yapımlar arasında dikkat çekmeyi başaran Volume, şuan Steam Sonbahar indirimlerinde %75 indirimle 7,75TL.

TIS-100

tis

Yıl: 2015

Geliştirici: Zachtronics

Tür: Indie - Simülasyon

Programlama ve hackleme üzerine yapılmış bir oyun mu arıyorsunuz ? TIS-100 tam size göre. Bağımsız oyun stüdyosu Zachtronics tarafından geliştirilen TIS-100, programlama ve hackerlığa ilgi duyan herkesin oynaması gereken bir yapım. Steam üzerinde de oldukça olumlu eleştiriler alan TIS-100 hali hazırda Steam'de %50 indirimle 6,5TL'ye satılmakta. Humble Bundle Staff Picks Nick paketi ile çok daha ucuz bir fiyata sahip olabileceğiniz TIS-100, kaçırmamanız gereken bir yapım !

Legend of Grimrock 2

legend

Yıl: 2014

Geliştirici:  Almost Human Games

Tür: Indie - Zindan - RPG

Eski D&D hastaları toplanıp bir oyun yapsa, anca böyle bir oyun yapabilirlerdi ! İlk oyunları Legend of Grimrock ile tüm eski kurt oyuncuların ilgisini çekmeyi başaran Almost Human Games, serinin devam oyunu Legend of Grimrock 2 ile, ilk oyunun tüm eksiklerini gidermeyi başarmış. Eski tarz zindanlarda 4 kişilik grubunuzla maceradan maceraya atılabileceğiniz bu oyunda, eski tarz rol yapma oyunlarının tadını alacaksınız. Oyuncu topluluğu tarafından sürekli yeni hikayeler de yazılan Legend of Grimrock 2, farklı maceraları indirerek tekrar tekrar oynayabileceğiniz bir yapım. Legend of Grimrock şuanda Steam'de %66 indirimle 13,26TL fiyat etiketi ile satışa sunulmakta.

Minimum 4.74$ Karşılığında Sahip Olabileceğiniz Oyunlar

Bu kategoride, minimum 4.74$ ödeyerek (kampanyanın son gününe yaklaştıkça fiyat artacaktır) üsteki oyunlara ek olarak 3 ayrı yeni oyun alabilirsiniz. Bunlar;

  • Infinifactory
  • The Secret World
  • Dungeons 2
Infinifactory

infini

Yıl: 2015

Geliştirici: Zachtronics

Tür: Indie - Bulmaca - Simülasyon

Infinifactory, bu paketteki ikinci Zachtronics oyunu. Eğlenceli bir bulmaca oyunu olan Infinifactory'de uzaylılar için ürünleri bir araya getirerek fabrikalar kurmaya ve bu süreçte ölmemeye çalışacaksınız. Bulmaca oyunlarının en iyi temsilcilerinden biri olan Infinifactory, Steam üzerinde de oldukça olumlu eleştirilere sahip.

The Secret World

secr

Yıl: 2012

Geliştirici: Funcom

Tür: MMORPG - Macera - RPG

The Secret World, sizlere derin bir hikaye örgüsü sunan çoklu oyunculu rol yapma oyunu. Bu oyunun en ilgi çekici yanlarından biri ise herhangi bir seviye sisteminin ve karakter sınıfının olmaması. The Secret World, çoğu MMORPG oyununun aksine eski çağlarda değil, modern zamanlarda geçiyor. Oyunun başında seçebileceğiniz 3 farklı ırktan biri ile içerisinde kurt adamlar, büyücüler, cadılar ve bir çok ilginç yaratıklar barındıran bu evrene katılabilir, Illuminati, Tapınakçı veya Ejderha sınıfından birini seçerek kendi maceranıza başlayabilirsiniz.

Dungeons 2

dungeons

Yıl: 2015

Geliştirici: Realmforge Studios

Tür: Simülasyon - Strateji - RPG

Dungeons'un devam oyunu olan Dungeons 2, rol yapma, strateji ve simülasyon unsurlarını içinde barındıran eğlenceli bir yapım. Ejder Lordunun sizlere verdiği görevleri yapmaya çalıştığınız bu yapım Steam'de %75 indirimle 12,25TL'ye satılmakta.

Minimum 14$ İçin Belirlenmiş Oyunlar

Bu kategoride, minimum 14$ ödeyerek (kampanyanın son gününe yaklaştıkça fiyat artacaktır) üsteki oyunlara ek olarak bu senenin en gözde oyunlarından biri olan Grim Dawn'ı kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Grim Dawn

grimm

Yıl: 2016

Geliştirici: Crate Entertainment

Tür: Indie - Aksiyon - RPG - Hack and Slash

Titan Quest'in yapımcılarının elinden çıkan Grim Dawn, Diablo II tarzı bir oyun arayanlar için ideal bir seçenek. Steam'de oldukça olumlu eleştiler almayı başaran Grim Dawn, bu başarısını Metacritic'den 83 puan alarak ve diğer platformlarda da olumlu yorumlar alarak sürdürmeyi başarıyor. Hack and Slash türünün günümüzdeki en iyi temsilcisi olmaya aday bu oyunu şu an itibariyle Steam'de %40 indirimle 23,40TL'ye satın alabilirsiniz.

Ne Kadar Kar Ettik ?

Normal şartlarda, bu oyunların toplam maliyeti 105$. Paket sayesinde 14$'a bu oyunlara sahip olabileceğiz. Ayrıca paketi satın alan yeni üyeler için aylık Humble Bundle üyeliği için de %10 indirim kuponu veriliyor.

Humble Bundle bizlere sunduğu paketleri satın alırken paranızın nereye gideceğini seçmeyi unutmayın. Bu seçenekler arasında oyun geliştiricileri, Humble Tip ve yardım kuruluşları bulunuyor. Humble Bundle Staff Picks Nick paketiyle AbleGamersMS Society of Northern California veya seçebileceğiniz başka yardım kuruluşuna destekte bulunabilirsiniz. Humble Staff Picks Bundle: Nick 9 gün daha satın alınabilir durumda olacak. Eğer oyunları beğendiyseniz, geç kalmayın derim.

Bir sonraki indirim haberine kadar keçiyle kalın!