Ana sayfa Hobi Yurt dışından Gelen Lezzetli Abur Cubur Kutuları

Yurt dışından Gelen Lezzetli Abur Cubur Kutuları

5993
PAYLAŞ
Yurt dışından Gelen Lezzetli Abur Cubur Kutuları

Yurt Dışından Temin Edebileceğiniz Lezzetli Abur Cubur Kutuları İle Farklı Lezzetler Tadabilirsiniz.

Hepimizin markete gittiğinde en sevdiği bölümlerden biri de çeşit çeşit çikolataların, krakerlerin, keklerin, bisküvilerin, sakızların, drajelerin olduğu abur cubur raflarıdır. Eğer sizler de bizim gibi sıradan abur cuburlardan sıkılıp yeni tatları denemek istiyorsanız, yurt dışından alabileceğiniz abur cubur kutuları listemizi inceleyebilirsiniz. Yurt dışından kolayca temin edebileceğiniz bu lezzetli atıştırmalıklar sayesinde yeni tatları tatmak artık çok daha kolay.

Candyjapan

candy_japan_boxes

Kargo bedeli de dahil aylık sadece 29$'a sahip olabileceğiniz bu abur cubur kutusu, bir ay içerisinde iki kutu olmak üzere ayda iki kere Japonya'dan sizlere ilginç şekerlemeler gönderiyor. Dünyanın her yerine kargo imkanı sağlayan Candyjapan ile sadece Japonya'da bulabileceğiniz tamamen yeni tatları deneyebilirsiniz. Her bir kutudaki ürünün miktarı şekerlerin boyutlarına göre değişiyor fakat genellikle her kutuda, toplam ağırlığı yaklaşık 500 gram olan 3 - 6 ürün bulunuyor.

Munchpak

img_78092-1024x768

MunchPak, dünyanın her yerinden yeni ve lezzetli aperitifler ithal ediyor. Muncpank'ın kutularını sipariş etmekte oldukça kolay. Siteye girdikten sonra adım adım sizin tercihlerine göre ilerliyor.

İlk olarak istediğiniz kutunun boyutunu seçiyorsunuz. Büyük, orta ve küçük boy olmak üzere toplam 3 farklı kutu mevcut. Kutulara, boyutlarına göre aylık 9$, 19$, 39$ gibi fiyatlar biçilmiş. Boyutu seçtikten sonra haftalık, iki haftada bir veya ayda bir olmak üzere kutuların gönderilme sıklığını seçebiliyorsunuz. Kutu seçiminiz tamamladıktan sonra ekstradan eklemek istediğiniz bir yiyecek ya da içecek varsa, ekstra ücret karşılığı kutunuza ekleyebilirsiniz. Son olarak da adresinizi yazıp, ödemeyi yaptıktan sonra abur cubur kutunuzun gelmesini bekleyebilirsiniz.

Cratejoy

cratejoy-share-fb

Sanırım hem içerik hem de fiyat seçeneği olarak en çeşitli kutuların bulunduğu site Cratejoy. Sitede abur cubur, yiyecek ve içecekler dışında giyim, teknoloji, kitap, geek ürünleri, oyun, güzellik, ev ve dekorasyonla ilgili neredeyse her türlü kutu içeriğini bulabilirsiniz. Kutu fiyatları ise 5$ gibi fiyatlardan, içeriğine göre 100$'a kadar çıkabiliyor.

Oyatsu Box

20140412_192504

Dünya çapında ücretsiz nakliye yapan Oyatsu Box'un 3 farklı kutu çeşidi mevcut. Siteye kolayca kaydolduktan sonra, kutunuzun içeriğini her ay sadece birkaç saniyede değiştirebilirsiniz. Oyatsu Box, her kutuda atıştırmalıklara ek olarak Gashapon ve Japon eşyaları olduğunu ekliyor. Gashapon olarak bahsedilen içerik, sürpriz yumurta gibi kutular veya bozuk para attığımızda şansımıza göre farklı hediyeler veren makinelerden çıkan oyuncaklar olarak da tarif edebilir. Tüm bunlara ek olarak, kutu teslimatlarının, sipariş ettiğiniz ülkenin uzaklığına bağlı olarak 2-3 hafta arası sürebileceği bilgisi de sitede yer alıyor.

Treats

Treats Abur Cubur Kutuları ile Dünyayı Keşfedin

Sizlere son olarak önereceğimiz abur cubur kutusu Treats. Treats, önerdiğimiz diğer abur cubur kutularından farklı olarak bizlere her ay farklı ülkelerden içecek, şeker, kraker, çikolatadan ve bisküvi gibi çeşitli aperitifler gönderiyor. Standart ve Premium Paket olmak üzere iki farklı abur cubur kutu seçeneği olan Treats, üyelerine Standart pakette 4 ila 6, Premium pakette ise 8 ila 12 arası atıştırmalık yolluyor. Standart paketin fiyatı aylık 13.93$ iken Premium paketin fiyatı ise aylık 25.95$. Treats atıştırmalık kutuları Dünya'nın dört bir yanına yolluyor fakat kargo ücretini kutu ücretinden ayrı olarak temin ediyor.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden temin edebileceğiniz lezzetli abur cubur kutuları listemizin sonuna geldik. Almış olduğunuz abur cubur kutularının resimlerini ve içeriklerini yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz !