Ana sayfa Haberler Steam Sonbahar İndirimleri Başladı!

Steam Sonbahar İndirimleri Başladı!

966
PAYLAŞ
Geleneksel Steam Sonbahar İndirimleri Başladı! İndirimler 24 - 29 Kasım Tarihleri Arasında Sürecek

Geleneksel Steam Sonbahar İndirimleri Başladı! İndirimler 24 - 29 Kasım Tarihleri Arasında Sürecek

Hepimizin heyecanla beklediği Steam Sonbahar İndirimleri sonunda başladı. Geçtiğimiz yılların büyük yapımlarının birbiri ardına indirime girdiği bu özel etkinlikte bu sene de indirimler göz dolduruyor. Hem geçmiş senelerin, hem de görece olarak daha yeni olan oyunların indirime girmesi, biz oyuncuları oldukça sevindirdi! Kara Cuma'nın heyecanını yaşadığımız şu günlerde, Steam Sonbahar İndirimlerinin de başlaması adeta bayram havası yarattı.

Kara Cuma ve Steam indirimlerinin art arda gelmesi her ne kadar güzel bir şey gibi gözükse de, cüzdanlarımızın bu yükü kaldıramadığı da bir gerçek. Hem Kara Cuma'ya yetişeyim hem de Steam'deki indirimleri takip edeyim diyorsanız bizi dikkatle dinleyin çünkü her büyük Steam indiriminde olduğu gibi Steam Sonbahar İndirimleri için de sizlere hayatta kalma rehberi hazırladık !

Steam Sonbahar İndirimlerinde Hayatta Kalma Rehberi

Steam indirimlerinin cüzdanlarımız için çok tehlikeli olduğu bir gerçek. Biz oyuncular, tam bir istifçi edasıyla her indirim döneminde birçok oyun alıyor, sonrasında ise uzunca bir süre yüzüne bakmıyoruz. Tamam koleksiyon güzel bir şey, buna kimsenin itirazı yok ama, bir sonraki ay kredi kartı ekstresini görünce "keşke biraz daha dikkatli olsaydım" dememek için hepimizin bir kaç tavsiyeye ihtiyacı var!

1) İstek Listenizi Kontrol Edin

İstifçi her oyuncunun bir istek listesi vardır. İstek listenize attığınız oyunlar, genellikle sahip olmak istediğiniz ve merak ettiğiniz yapımlar olduğundan bu yapımlara sahip olmak sizleri memnun edecektir. İstek listenizde olan bir oyun indirime girdiğinde, Steam'in sizi otomatik olarak bilgilendireceğini de unutmayın. Eğer henüz bir istek listeniz yoksa, hemen takip etmek istediğiniz oyunları istek listenize ekleyin ve Steam'in sizi bu oyunlardaki indirimler için haberdar etmesini bekleyin. Bu sayede Steam Mağazasında gereksiz yere dolaşmayacak ve yeni indirimlerden de tahrik olmayacaksınız.

2) Kendinize Sınırlar Koyun

Sadece %75 indirime giren oyunları alacağım veya bu indirimlerde sadece 50 TL'lik bütçem var gibi bir sınırlandırmalar, bu tehlikeli indirim döneminde daha dikkatli olmanızı sağlayacaktır. Bu sınırlamalar sayesinde, en sevdiğiniz oyunu diğer bir çok seçenek arasından rahatça eleyebilirsiniz. Sınırlarınızı esnemez birer kural olarak düşünmeyin, sadece bu sınırları en sevdiğiniz ve sahip olmak istediğiniz oyunu belirlemekte bir yardımcı olarak kullanın!

3) Çok Satanlar Listesi En Büyük Dostunuz

Büyük bir yapım, yüksek oranda bir indirime girdiğinde, topluluk bunu kaçırmayacaktır. Sizde topluluğun bu özelliğinden faydalanarak büyük yapımlardaki indirimleri takip edebilirsiniz. Bu sayede istek listenizde olmayan fakat geçmiş veya yakın zamandaki büyük yapımlarda olabilecek herhangi bir indirimi kaçırmamış olacaksınız.

4) Yeni Yapımlardan Uzak Durun

Yeni çıkan büyük yapımlar, genellikle az yüzdede indirime girerler. 2 ay önce çıkmış bir oyun için yapılan %10-25 gibi indirimler sizi kandırmasın. Bir indirim sezonu sonra (Örneğin Kış İndirimlerinde) çok daha ucuza alabileceğiniz bu yapımlar için biraz daha beklemeyi göze alın.

Bizim Listemiz

Bu kadar tavsiye verdikten sonra, geldik bizlerin listesine. Her ne kadar Steam Sonbahar İndirimleri günlük olarak değişebilse de, bazı yapımların hep aynı oranda indirimde olduğunu unutmayın. Böyle bir durumda, sadece o oyun için bile bir haber yapabileceğimizden şüpheniz olmasın! Bu listemizde ise sizlere şu anki (24 Kasım) indirimler içinden en gözde oyunları derleyeceğiz.

Dikkat Çeken Yapımlar;

Bizlerin indirim listesi şimdilik bu kadar. Uzayda Geçen Oyunlar: En İyi 10 Oyun listemizdeki çoğu oyunun indirimde olduğunu hatırlatmak isteriz. Yeni gelecek indirim haberleri için takipte kalın,

Keçi ile kalın !