Ana sayfa Haberler Humble Bundle'dan Unreal Engine Paketi!

Humble Bundle'dan Unreal Engine Paketi!

890
PAYLAŞ
Humble Bundle'dan Unreal Engine Paketi!

Humble Bundle'dan Unreal Engine Paketi!

Büyük bir ilgiyle takip ettiğimiz Humble Bundle, Unreal Engine ile yapılmış oyunlarla karşımıza çıktı. Humble'da uzun zamandır dikkat çeken bir paket gelmemişti ve açıkçası endişelenmeye başlamıştım. Neyse ki beklediğimiz gibi güzel bir paket sonunda geldi.

unreal enginePaketimizin misafiri, oyun sektöründe en çok oyunun yapıldığı ve en popüler oyun motoru olan Unreal Engine. Unreal ile yapılmış 7 tane güzel oyunu barındıran paketimiz her zamanki gibi 3 kategorideki fiyatlandırmayla karşımıza geliyor.

die-humble-bundle-macher-haben-ein-interessantes-paket-mit-mehreren-auf-basis-der-unreal-engine-entwickelten-pc-spielen-geschnuert

  • $ 1 ve Üstü İçin Belirlenmiş Oyunlar;

Killing Floor + Community Weapon Packs 1-3 and Chickenator DLC

humble-bundle-unreal-engine-902x507

Killing Floor, ilk olarak mod olarak çıkartıldı ve daha sonra sevilmesiyle birlikte oyuna dönüştü. Paket ile "Tripwire Interactive" firmasının yapmış olduğu Killing Floor'un ana oyunu ve yanında silah paketi ve kostüm paketi bulunmakta.

Oyunu bilmeyenler için, "Left for Dead" benzeri bir oyun dememiz yanlış olmayacak. Yani arkadaşlarınızla veya tanımadığınız bir ekiple Co-op olarak zombii öldürüyoruz. Arkadaşlarınızla birlikte oynamak için bir oyun arıyorsanız bakmanızı tavsiye ederim.

Ayrıca devam oyunu olan Killing Floor 2'ye de bakmayı unutmayın. Steam'de şuan 49 TL ye satılmakta.

Dangerous Golf

"Three Fields Entertainment" stüdyosunun geliştirmiş olduğu ve yakın zamanda çıkarttığı absürt tarza sahip golf oyunu. Niye absürt diyorum? Çünkü oyun aslında bir golf oyunu fakat amaç etrafı yıkıp dökerek daha çok puan kazarak topu deliğe sokmak. $1 dolar vererek alınabilecek güzel bir yapım.

Shadow Complex Remastered

"ChAIR Entertainment" geliştirdiği "Epic Games" yayımladığı Shadow Complex, ilk olarak 2009 yılında XBox 360'a çıkan oyun "Remastered" yani yeniden düzenlenerek Mayıs 2016'da PC ve diğer platformlara da sunuldu.

  • $ 4,12 İçin Belirlenmiş Oyunlar (Süre ilerledikçe vereceğiniz ücrette değişikler olabilir)

The Vanishing of Ethan Carter

"The Astronauts" stüdyosu tarafından geliştirilen Ethan Carter, 2014 yılının sonlarında çıkışını yaparak macera türünde beğeni toplayan bir oyun oldu. Gizemli atmosferiyle ve detaylarıyla oyun içine çekmeyi başardığını söyleyebilirim. Bu arada Metacritic puanı 82, bağımsız bir oyun olduğunu hatırlatayım.

ADR1FT

The Mean Greens - Plastic Warfare

  • $ 10 İçin Belirlenmiş Oyunlar

The Culling

"Xaviant Games" firmasının 2016 yılı içerisinde çıkartmış olduğu hayatta kalma oyunu olan The Culling, bizlere The Hunger Games (Açlık Oyunları) filminin içerisindeymişiz gibi hissetiriyor. Hayatta kalan son kişinin kazandığı ve farklı türlerdeki modları bulunan oyunda, oyun içi craft edebileceğiniz ve temin edebileceğiniz silahlar ve iyileştirmeler bulunuyor.

Büyük bir haritada keşfe çıkarak silahınızı güçlendirip yeni mekanlar keşfedip hayatta kalan son kişi olmaya çalışacaksınız. Diğer oyunlar gibi The Culling de Early Access bir oyun ve bir takım sorunları bulunmakta. Her şeyi bir kenara bırakarak bir şans verilmeye değer bir oyun.

Bu arada "Unreal Engine" paketini satın alarak Girls Make Games ve Unreal Dev Grants yardım kuruluşlarına yardım edebiliyor olacaksınız.

Humble Unreal Engine Bundle 9 gün daha aktif olacak, sakın kaçırmayın ve bir daha ki indirim haberine kadar keçiyle kalın!