Ana sayfa Haberler Overwatch Önümüzdeki Haftasonu Ücretsiz Olacak

Overwatch Önümüzdeki Haftasonu Ücretsiz Olacak

879
PAYLAŞ
Overwatch Önümüzdeki Haftasonu Ücretsiz Olacak

Dünyanın Her Zaman Yeni Kahramanlara İhtiyacı Olacak !

Overwatch, Blizzard'ın cüzdanlarımızı boşaltmak için bizlere sunduğu son sebep. Firmanın, uzun bir zamandan sonra yeni bir fikirle geliştirdiği ilk yapım olma özelliğini taşıyan oyun, çıktığı günden bu yana oyuncuların ilgisini üzerinde toplamayı başardı.

Yaratılan atmosfer hikaye ve karakterler, kısa videolar, animasyon serileri derken, hepimizin içerisinde bir merak uyandırmayı başaran yapım, Blizzard'ın bu konudaki başarısını devam ettiriyor. Yayımladığı görseller, videoları ve yarattığı hikayeler ile her zaman ilgi çekmeyi başaran firma, aynı başarısını Overwatch evrenini yaratırken de göstermeyi başarmış.

Sizde Heyecan Trenine Katıldınız, Şimdi Ne Olacak ?

Yukarda ki animasyon hikayesini ( ve muhtemelen diğer hikayelerin hepsini) izledikten sonra, oyunu almak için sabırsızlanmamak elde değil. Peki ama daha önce hiç takım bazlı FPS oynadınız mı ? Oynayabilecek misiniz ? Hakkında hiç bir bilgiye sahip olmadığınız bir türe 140 TL vermek istemezsiniz değil mi ? İşte Blizzard tam da burada bizlere bir güzellik yapıyor !

Overwatch 18 Kasım - 21 Kasım tarihleri arasında bedava ulaşıma açık olacak. Oyunun tüm 22 karakteri ve 13 haritasında oynayabilecek, tüm oyun modlarını deneyebileceksiniz. Seviye atlama, ganimet kutuları vs. gibi tüm özellikler de sizler için ulaşılabilir olacak. Kısacası, oyunu herhangi bir kullanıcı gibi oynayabileceksiniz. Bedava oynayan oyuncular için hiç bir kısıtlama bulunmayacak. Bedava deneme süresi bittikten sonra oyunu satın almaya karar verirseniz de oyuna tüm kazandıklarınızla kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Etkinlik 18 Kasım tarihinde yerel saatle 11:00'da başlayacak.

Çağrıya Kulak Verin !

Winston'dan gelen çağrıyı duydunuz, şimdi çağrıya kulak verme zamanı geldi ! Blizzard'ın bizlere sunduğu bu fırsatı değerlendirmek ve deneme süresince maceraya dahil olmak içinse tek yapmanız gereken ücretsiz bir Battle.net hesabı açmak ve Battle.net uygulamasını bilgisayarınıza indirmek. Buradan Overwatch'ı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Oyun yaklaşık 12GB, bu yüzden kotalarınızı ayarlamayı unutmayın ! Deneme süresi boyunca oyunun tüm özelliklerinden ve oyun modlarından faydalanabileceğinizi de tekrardan hatırlatalım. Eğer bu süre içerisinde yeterli deneyimi kazanırsanız, seviyeli maçlara bile girebileceksiniz. Ayrıntılı tüm bilgilere ise playoverwatch.com adresinden ulaşabilirsiniz !