Ana sayfa Haberler Far Cry 3 Blood Dragon Ubi30 ile Ücretsiz

Far Cry 3 Blood Dragon Ubi30 ile Ücretsiz

1126
PAYLAŞ
Far Cry 3 Blood Dragon Ubi30 ile Ücretsiz

Ubisoft, 30. Yılı Şerefine Bu Ay Far Cry 3 Blood Dragon'ı Ücretsiz Olarak Verecek.

Ubisoft, 30.yılı şerefine her ay bedava bir oyun vermeye devam ediyor. Bu ayın oyunu ise Far Cry 3 Blood Dragon oldu. Far Cry 3: Blood Dragon, her ne kadar Far Cry 3 adını taşısa da, Far Cry 3'den tamamen bağımsız bir yapım.

Blood Dragon, eşi benzeri olmayan bir yapım. Ubisoft'un geliştirici ekibinde bulunan 3-5 kafadarın, geçmişin Amerikan dizileri ile dalga geçmek için şaka olarak yapmaya başladığı bu oyun, mükemmel esprileri, retro yapısı ve tüm klişelere dokundurması ile FPS dünyasına yeni bir tat kazandırmayı başardı !

Sergent Rex Power Colt ile Tanışın

Kahramanımız çavuş (sergent) Rex Power Colt, tam da bu yapından beklendiği gibi siber bir komando. Amerikan milliyetçiliğinin tüm özeliklerini üzerinde taşıyan kahramanımızın tek bir görevi var, dünyayı terörist organizasyondan kurtarmak için dinazorlarla (evet!) savaşmak ve esas kızı kapmak.

Kahramanımız tüm bunları yaparken bol patlamalı, bol aksiyonlu ve yüksek mizahlı yapısından ise ödün vermiyor. "Ben kahraman değilim, asıl kahraman Amerikan halkının asil temizlikçileri, çöpçüleridir."  düsturunu, hayatının tüm anına yediren Rex, can dostu Lieutenant T.T. "Spider" Brown ve tek aşkı Dr. Elizabeth Veronica Darling ile tüm dünyayı kurtarmak için çılgın tekno müziklerine ve eşsiz mizah anlayışına güveniyor !

619422-far-cry-3-blood-dragon-windows-screenshot-there-are-lots-of

Geleceğe Hoş Geldiniz ! Sene 2007

Oyunumuz insanlığın neredeyse tamamının yok olduğu kıyamet sonrası bir gelecekte geçiyor. Takvimlerin 2007 yılını gösterdiği bu Dünya'da, yirminci yüzyılın tüm teknolojileri mevcut. Biyonik askerler, insanlığı teknoloji ile köle yapmaya çalışan kötüler, tekno müzikler ve tabi ki gözlerinden lazer ışını saçan dinozorlar !

checklist

Far Cry 3 Blood Dragon, 80 yıllardaki gelecek algısını tamamen yansıtması, kaliteli esprileri, başarılı karakterleri (ana kahramanımızın adı Rex Power Colt, daha ne olabilir ki !) ve muhteşem mizahı ile, her oyun severin kütüphanesinde olması gereken bir yapım. 9 Kasım tarihinden itibaren Uplay üzerinden bedava erişime açılacak olan Blood Dragon, sizlere 10 saatlik eşsiz bir Aksiyon-Komedi tecrübesi vadediyor ! Far Cry 3 Blood Dragon'un tam olarak nasıl bir oyun olduğunu özetleyen küçük bir videoyu da sizlerle paylaşalım, bir sonraki Ubi30 oyununda görüşmek üzere,

Keçi ile kalın !