Ana sayfa Hobi Disney Hayranları için Sürpriz Mickey Monthly Kutuları!

Disney Hayranları için Sürpriz Mickey Monthly Kutuları!

1039
PAYLAŞ
Disney Hayranları için Sürpriz Mickey Monthly Kutuları!

Disney Hayranlarını Sevindirecek Aylık Sürpriz Kutu: Mickey Monthly

Merhaba sevgili keçiler, içimizdeki çocuk ruhunu besleyecek, sevimli mi sevimli ,minnoş mu minnoş 'Mickey Monthly' kutu incelemesiyle karşınızdayız. Diğer incelediğimiz aylık geek sürpriz kutuları gibi 'Mickey Monthly' sürpriz kutumuzun da birçok seçenekleri bulunmakta.

Kutuyu tanıtmadan önce, kutuyu alacağımız Mickey Monthly ile ilgili biraz bilgi verelim. Maalesef sitenin Türkçe dil desteği yok, sadece İngilizce içerikli haline ulaşabilirsiniz. Fakat ürünler ve siteye kayıt işlemlerini çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Sağ üst köşede bulunan yerden mail adresinizle üye olduktan sonra size sadece fiyat ve içeriklerine göre kutunuzu seçmek kalıyor.

Farklı Kutular, Farklı İçerikler

Monthly Mickey aylık kutu seçeneklerine baktığımız zaman 2 seçenek karşımıza çıkıyor. Classic ve Magic aylık kutularına 19 dolar ve 39 dolar olarak fiyat biçilmiş. Classic aylık kutu 19 dolar olmasına rağmen bize 25 doların üzerinde bir değerde sürpriz ürün yollayacağını vadediyor. Kutu içerisinde 2-6 arası ürünün bulunacağı ve bunun dışında sürpriz ek ürünler, indirim kuponlarının olacağı belirtilmiş. 39 dolar değerindeki Magic aylık kutu ise 50 dolar değerinde. 4-10 ürün ve indirim kuponları içeren bu kutu, Classic kutuya göre daha çok ürün içeriyor. Bu iki aylık sürpriz kutudan istenildiği zaman üyelik iptal işlemi yapılabiliyor olması da önemli bir bilgi.

classic_size_preview_small

Kutuyu Seçtim, Şimdi Ne Yapıyoruz ?

İstediğiniz aylık kutuyu seçtikten sonra, ödeme ve kargo işlemlerinden önce, site size bazı sorular soruyor. Yollanan ürünlerin cinsiyetinize, yaşınıza ve zevklerinize uygun olması için birkaç seçimden sonra kutunuzu sipariş edebiliyorsunuz.

Aylık Mickey Montly kutu seçeneklerinin dışında farklı seçeneklerde sunuluyor. Tek sefer de alabileceğiniz 5 adet kutu bulunmakta. Bu özel kutular yine içeriklerine göre 19 dolardan 199 dolara kadar çıkabiliyor. 99 dolara içinde sadece Disney abur cuburları olan büyük bir kutu alabileceğiniz gibi 19 dolara da küçük ama güzel Disney ürünlerinin olduğu bir kutuyu seçebilirsiniz.

mickey-monthly-july-2015-treats

Gelelim genel olarak kutularda yollanan ürünlerin neler olduğuna. Kutularda disney karakterlerinin pelüş oyuncakları, çantalar, boya kalemleri, not defterleri, bardaklar, su mataraları, abur cuburlar,  çerçeveler ve figürler çıkabiliyor. Yollanan ürünler oldukça eğlenceli, sevimli ve kaliteli.

Eğer sizde bir Disney hayranıysanız ya da sürpriz yapmak istediğiniz Disney hayranı bir arkadaşınız varsa, bu kutuyu kendinize veya sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.