Ana sayfa Haberler Kasım Ayında Çıkacak Oyunlar!

Kasım Ayında Çıkacak Oyunlar!

699
PAYLAŞ
Kasım Ayında Çıkacak Oyunlar!

Kasım Ayında Çıkacak Oyunlar!

Senenin sonuna bir adım daha yaklaştığımız Kasım ayında, bizleri birbirinden ilgi çekici oyunlar karşılıyor. Bunların büyük kısmı merakla beklenen serilerin devam oyunları. Yılın en iyi oyunları genel olarak yılın son çeyreğinde çıkarıldığını da düşünürsek beklentilerimiz oldukça yükseklerde. Bakalım listemizde hangi oyunlar varmış;

  • Call of Duty: Infinite Warfare

call-of-duty-infinite-warfare-screen-03-ps4-eu-11may16

Activision her yıl olduğu gibi yine senenin son döneminde bir kez daha Call of Duty oyunu çıkartıyor. Infinity Ward geliştirici stüdyosu tarafından hazırlanacak olan Call of Duty: Infinite Warfare serinin 13. oyunu olacak. Son olarak 2013 yılında Call of Duty: Ghosts geliştiren stüdyo büyük eleştiriler almıştı. Geçen 3 senenin ardından bakalım nasıl bir oyun bizleri bekliyor. Call of Duty: Infinite Warfare 4 Kasım 2016'da PC, Playstation 4, Xbox One platformlarına sunulacak.

Ayrıca bir not olarak belirtmeliyim ki, Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte Call of Duty 4: Modern Warfare'in remastered versiyonu da dağıtılacak.

Call of Duty'nin resmi YouTube hesabından yayımlanan Trailer'ı 3 milyonu aşkın kişi beğenmedi. 

ÇIKIŞ TARİHİ: 4 Kasım 2016

  • Football Manager 2017

Football Manager 2017

Rakipsizlikten her sene aynı oyunun 'Data' verilerini güncelleyip önümüze koydukları ve bu seferde şunu yaptık diyerek bizleri kandırmaya devam eden, Sports Interactive stüdyosu tarafından geliştirilip, Sega tarafından yayımlanan Football Manager 2017 yada bizlerin tabiriyle FM17 4 Kasım'da PC platformuna çıkışını yapıyor.

Football Manager 2017'in Yenilikleri Detaylı Açıklandı!

Hali hazırda Betası bulunuyor, isteyen satın alarak beklemeden açıp oynayabilir.

ÇIKIŞ TARİHİ: 4 Kasım 2016

  • Dishonored 2

dishonored-2

Arkane Studios tarafından geliştirilen, Bethesda Softworks tarafından piyasaya sürülecek olan Dishonored'ın devam serilerinden. İlk oyun çok sevilince Bethesda'dan bu hamle bekleniyordu. Dishonored 2, 2011 yılında çıkan ilk oyunun devamı niteliğinde olacak. Dishonored 2, 11 Kasım 2016'da PC, Playstation 4, Xbox One platformlarına çıkacak.

ÇIKIŞ TARİHİ: 11 Kasım 2016

  • Watch Dogs 2

Watch Dogs 2

Yılın bir diğer devam oyunu, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen Watch Dogs 2. Ubisoft oyunlar arasındaki süreyi pek uzatmayı sevmeyen bir firma olduğunu takip eden herkes biliyordur. 2014 yılında çıkan tartışmalı ilk oyunun üzerinden 2 sene gibi kısa bir süre geçmesine rağmen Ubisoft açık dünya unsuru bol olan bir oyunla karşımıza çıkıyor. Hackerlık temalı oyunumuz bu sefer boğucu Chicago'dan atmosferinden kurtularak, ışıltılı ve renkli ortamıyla Kaliforniya'da geçiyor. Watch Dogs 215 Kasım 2016'da PC, Playstation 4, Xbox One platformlarına sunulacak.

ÇIKIŞ TARİHİ: 15 Kasım 2016

  • Final Fantasy XV

final-fantasy-xv

Square Enix firmasının Aksiyon RPG türünün öncü yapımlarından Final Fantasy, 15. oyunuyla karşımıza çıkıyor. Daha önce Final Fantasy Versus 13 olarak önceki konsollara çıkarılan oyun Final Fantasy XV adında yeni konsollar için düzenlendi. Final Fantasy XYPlaystation 4, Xbox One platformları için 29 Kasım 2016'da yayımlanacak.

ÇIKIŞ TARİHİ: 29 Kasım 2016

  • Dead Island 2

dead-island-2

2011 yılı içerisinde hayatımıza giren açık dünya zombii oyunu Dead Island, devam oyunuyla geliyor. Deep Silver tarafından yayımlanacak Dead Island 2, geliştiriciliğini ilk oyunun geliştiricisi olan Techland yerine Spec Ops: The Line'ı yapan Yager stüdyosu üstlenmiş. Dead Island 2, 30 Kasım 2016'da PC, Playstation 4, Xbox One platformlarına çıkışını yapacak.

ÇIKIŞ TARİHİ: 30 Kasım 2016

Kasım ayında çıkacak önemli yapımları sizler için listeledik. Yılın son ayında görüşmek dileğiyle #keçiyle kalın! Bu arada Kasım'da Oyun oynamak başkadır dostlar ...