Ana sayfa Oyunlar Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Başladı !

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Başladı !

851
PAYLAŞ
Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Başladı !

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Başladı, Vaziyet Alın !

Bizlere kutlamasak da Cadılar Bayramının tarihini ezberleten, Steam Cadılar Bayramı İndirimleri başladı. Genellikle Korku, Zombi ve Hayatta Kalma temalı oyunların indirime girdiği bu etkinlikte, bazı farklı temalı fırsat indirimleri de bulunmakta.

Ayrıca, Steam Haftasonu Çılgınlığı İndirimlerinin de Cadılar Bayramı İndirimlerine denk gelmesi, sevilen bir çok oyunun aynı anda indirime girmesini sağladı. Peki tüm bu indirimlerden cüzdanlarımız nasıl sağ çıkacak ? Çok para harcamadan kafa oyunları nasıl alacağız ? Tüm bu soruların cevaplarını sizler için derledik !

Alma Diyordu Artık Cüzdan, Yeter Diyordu !

Söz konusu Steam indirimleri olunca her birimizin birazcık açgözlü olduğu gerçek. Fakat Steam indirimlerinden sağ çıkmanın yolu, bu açgözlülüğünüzü bastırmaktan geçiyor. Bizlerin size tavsiyesi, çok iyi bir teklif görmedikçe, oyunları alelacele almamanız. Kendinize alacağınız oyunların küçük bir listesini hazırlayın ve oyunların indirim fiyatlarını da yanına yazın. Bu liste, açgözlülüğünüzü dindirecek ve en çok istediğiniz oyunları seçmenize yardımcı olacaktır.

Sizlere verebileceğimiz diğer bir tavsiye ise, çok satanlar listesine bakmanız. Bu liste sayesinde, topluluk tarafından sıklıkla satın alınan oyunları takip edebileceksiniz. Çok iyi bir indirim fırsatı geldiğinde topluluğun bu indirimi genellikle kaçırmadığını düşünürsek, bu gibi durumlarda topluluğun davranışlarına güvenmek sizler için faydalı olacaktır.

Bizim Listemiz

Bu kadar tavsiye verdikten sonra, sizlere kendi listemizi sunmadan olmaz. Etkinlik bitene kadar çeşitli oyunların indirime girebileceğini biliyoruz. Böyle bir durumda, sadece o oyun için bile bir haber yapabileceğimizden şüpheniz olmasın ! Bu listemizde ise sizlere şu anki (29 Ekim) indirimler içinden en gözde oyunları derleyeceğiz.

Şimdilik bizlerin listesi bu kadar. İndirimlerin 1 Kasımda biteceğini tekrar hatırlatalım. İndirimler bitene kadar yeni fırsat haberleri ile karşınızda olacağız,

Keçi ile kalın !