Ana sayfa Haberler The Punisher Dizisi 2017'de Bizlerle !

The Punisher Dizisi 2017'de Bizlerle !

1009
PAYLAŞ
The Punisher Dizisi 2017'de Bizlerle !

Daredevil Dizisinde Bizleri Etkilemeyi Başaran The Punisher, 2017'de Kendi Dizisine Kavuşacak.

The Punisher ile Fox Kids'de yayımlanan Örümcek Adam (Spider Man) çizgi filmi ile taşıtım. Çizgi filme 3 kez konuk olan bu esrarengiz karakter, kısa zamanda ilgimi çekmeyi başarmıştı. The Punisher, karanlık teması, kendisine has adalet duygusu ve klasik süper kahraman çizgisinin dışındaki davranışları (Batman gibi) ile benim gözümde, diğer kahramanlardan ayrılmayı başarmıştı.

chfns9dw8aab18l

Başarısız iki film denemesinden sonra Netflix'in sevilen dizisi Daredevil'da tekrar karşımıza çıkan Punisher, aşmış karakter-rol uyumu, güzel yazılmış hikayesi ve Daredevil'ın da sahip olduğu karanlık yapısı ile bizleri kendisine (filmin aksine) hayran bırakmayı başardı. Dizideki karakterin çok sevilmesi, Netflix'in de hoşuna gitmiş, sezonun bitiminin ardından da The Punisher dizisinin bizlerle buluşacağı duyurulmuştu.

The Punisher ile İlgili Neler Biliyoruz ?

Dizi duyuruldu duyurulmasına ama, Netflix ve Marvel, bu konuda ağızlarını çok sıkı tutmayı başardı. Dizinin setinden gelen ufak tefek resimler haricinde bu zamana kadar hiç bir şey bilmediğimiz dizi hakkında artık daha çok bilgiye sahibiz !

Geçtiğimiz günlerde Marvel'dan gelen açıklama ile The Punisher dizisinin tanıtım bölümünün 2017'de Netflix'de yapılacağı ortaya çıktı. Açıklamada ayrıca ekibe yeni katılan aktörler de tanıtıldı ve hangi rollerde oynayacakları açıklandı.

Daniel Webber : Lewis Walcott'ı canlandıracak. Lewis Walcott, savaştan sağ çıkmayı başarmış ve sivil hayata alışmakta zorluklar yaşayan genç bir askeri canlandıracak.

Jason R. Moore : Curtis Hoyle'ı canlandıracak. Hoyle, Frank Castle’ın eskir bir arkadaşı ve Castle'ın hayatta olduğunu bilen birkaç kişiden biri.

Paul Schulze : CIA'de çalışan üst rütbeli bir ajan olan Rawlins'i canlandıracak. Rawlins, Afkanistan'da Frank Castle ile birlikte çalışmıştı.

Jaime Ray Newman : Sarah Lieberman'ı canlandıracak.

Michael Nathanson : Sam Stein'ı canlandıracak.

Bu aktörlere, önceden tanıdığımız Jon Bernthal (Frank Castle) ve Deborah Ann Woll (Karen)'da eşlik edecek.

NEW YORK, NY - OCTOBER 05: Jon Bernthal, Deborah Ann Woll filming Marvel's "The Punisher"on October 5, 2016 in New York City. (Photo by JSteve Sands/GC Images)

Aktörlerin bir çoğu tanınmadık isimlerden oluşuyor fakat yapımcı Jeph Loeb seçilen aktörlerden gayet memnun;

"Marvel, The Punisher'ın ekibiyle gurur duyuyor. Her aktörün, Jon Bernthal'ın üstün performansına özel bir şeyler katacağına eminiz."

The Punisher'la ilgili elimizde bulunan bilgiler şimdilik bu kadar. Netflix'de bulunan diğer kahramanların, Punisher'ın yeni dizisine uğrayabilme olasılıkları bizleri heyecanlandırıyor. Yeni haberlerde görüşmek üzere,

Keçi ile kalın !