Ana sayfa Haberler Steam Hafta Ortası Çılgınlığı 18-21 Ekim

Steam Hafta Ortası Çılgınlığı 18-21 Ekim

782
PAYLAŞ
Steam Hafta Ortası Çılgınlığı 18-21 Ekim

Steam Hafta Ortası Çılgınlığı 18-21 Ekim

Merhaba #Keçi ailesi, bir Steam indirimi ile daha karşınızdayım. Hafta sonu indirimlerine alışkın olduğumuz Steam'de bu hafta içi karşımıza hafta ortası indirimleri bizi azda olsa keyiflendirdi. 21 Ekim Cuma gününe kadar geçerli olacak indirimlerde Ubisoft'un 'Arcade' oyunları ve Yılın iddialı oyunu Doom'un son oyunu dikkat çekiyor. Öncelikle belirtmek isterim ki sonbahar indirimi yada bir başka deyişle Cadılar Bayramı indirimleri eli kulağında, geldi gelecek. Yılın en keyifli dönemin de 2016 yılı başta olmak üzere arşivinizde eksik gördüğünüz ve oynamak istediğiniz oyunları tamamlama fırsatına sahip olacaksınız.

ubisoftarcadesale

Hafta Ortası Çılgınlığı - Midweek Madness 

Yazının başında da belirttiğim gibi 2016 senesinin en iddialı yapımı Doom'un %50 indirimi seriyi sevenler için iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Oyunun %50den uzun bir süre ek bir indirim almasını beklemediğimi de belirtmek isterim. Ayrıca Doom'un diğer oyunları içinde %50 indirim bulunmakta ama indirim miktarının bir hayli yetersiz.

Doom

2015 yılının en iyi oyunlarında ilk 3'te sayabileceğimiz Fallout 4'te bu hafta içi indirimi kapsamında %50 indirimle satışta. Aynı zamanda önceki oyunları tıpkı Doom gibi %50 indirimde satışta. Acil bir durumunuz yoksa Fallout 4 için Yılbaşı veya Cadılar Bayramını indirimlerini beklemeni öneriyorum.

Ubisoft'un yayıncılığını yaptığı Valiant Heart: The Great War ile JRPG türündeki Child of Light oynamamışlar yada arşivlemek isteyenler için değerlendirilmesi gereken oyunlar arasında. The Elder Scrolls Online serinin meraklılarını ve online olarak rpg oyunlarını severleri bekliyor.

Trine serisini her anlamıyla çok seven biri olarak her fırsatta ve hem platformda övmeden duramam. İndirimde gördüğümde de önermeden duramıyorum. Eee lafın özü alın ve tadını çıkartın.

Eee başka oyun yok mu diyenler buradan diğer indirimlere bakabilirler. Bir başka indirim haberinde görüşmek üzere, #Keçiyle kalın.