Ana sayfa Haberler Red Dead Redemption 2 Resmi Olarak Duyuruldu !

Red Dead Redemption 2 Resmi Olarak Duyuruldu !

684
PAYLAŞ
Red Dead Redemption 2 Resmi Olarak Duyuruldu !

Red Dead Redemption 2 İçin Resmi Duyuru Geldi !

Merhaba sevgili keçi ailesi, önceki haberimizde, sizlere dedikodularını aktardığımız ve yakında resmi çıkış duyurusunun geleceğini belirtiğimiz Red Dead Redemption 2'nin resmi duyurusu, Rockstar Games tarafından yapıldı !

Sizlere dün (18 Ekim) duyurduğumuz ve çeşitli teorileri ve dedikoduları derlediğimiz haberimizdeki bir çok duyumun doğru çıktığını sizlere belirtmek isteriz.

Red Dead Redemption 2 Hakkında Neler Biliyoruz ?

Rockstar Games'den gelen açıklama ile oyunun sadece Xbox ve PS4 için geleceği kesinleşti. Bu durum, PC'ye de çıkacağı söylentilerine pek prim vermeyen bizler için beklenen bir gelişmeydi. İlk oyun da çeşitli söylentilere rağmen PC platformu için çıkmamıştı. Yinede oyunun PC için çıkmayacağı kesin bir şekilde yalanlanmış değil. Belki Rockstar Games PC oyuncuları için bir sürpriz yapmaya karar verir.

Oyunun çıkış tarihi ise, yine sizlerle paylaştığımız gibi 2017 Sonbaharı olarak duyuruldu. Rockstar Games'den gelen açıklamaya göre tanıtım fragmanı da yakın bir zamanda gelecek.

Online Modu da Olacak !

Rockstar Games'den yapılan açıklamaya göre, Red Dead Redemption 2'de, GTA V'e benzer bir Online mod da bulunacak. Bu mod ile ilgili detaylı bir bilgiye ise henüz sahip değiliz.

Tüm bunlara ek olarak, Rockstar Games'in kurucusu Sam Houser'da bir açıklama yaptı;

"Red Dead Redemption 2 ile birlikte tüm takımız, sizler için, dinamik, yaşayan ve detaylı bir şekilde dahil olabildiğiniz bir evren yaratma vizyonumuzu geliştirmek için çabalıyor. Oyuncularımıza, bu zamana kadar ki tüm oyunlarımızdan edindiğimiz tecrübelerle, unutamayacakları bir deneyim tattırmayı umut ediyoruz."

Detaylar İçin Takipte Kalın

Rockstar Games'den gelen haberler şimdilik bu kadar. Firma tarafından hazırlanmış ve oyun ile ilgili detaylı bilgilerin paylaşılacağı internet sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz. Bizlerde sizin için tüm detayları takip etmeye devam edeceğiz,

Keçi ile kalın !