Ana sayfa Haberler Diablo 4 Blizzcon 2016'da Duyurulabilir !

Diablo 4 Blizzcon 2016'da Duyurulabilir !

774
PAYLAŞ
Diablo 4 Blizzcon 2016'da Duyurulabilir !

Diablo 4'ün Gelmesi ile Cehennemin Tüm Kötülükleri Bir Kez Daha Serbest Kalabilir !

Merhaba sevgili keçi ailesi, 90'larda çocuk olan herkesin heyecanla oynadığı, defalarca bitirip yeniden başladığı, efsane Diablo serisinin yeni oyunu Diablo 4, Blizzcon'da duyurulacak gibi gözüküyor !

Hemen belirtelim, henüz Blizzard'dan resmi bir açıklama gelmedi. Fakat Twitter ve Bilizzard'ın resmi internet sitesinde detektifcilik oynayan oyuncular, sitede ve twitlerde bazı işaretler keşfetti. Firmanın, hayranlarını ve oyuncu kitlesini sürekli canlı tutmak için böyle oyunlar oynadığı ve sitelerine, twitlerine veya röportajlarına, gelecek oyunları veya içerikleri ile ilgili bilgiler sıkıştırdıkları bilinen bir gerçek. En son bu durumu, sevilen Blizzard oyunu Overwatch'ın yeni karakteri Sombra'da görmüştük. Overwatch topluluğu, adeta bir detektiflik bürosuna dönüşmüş, herkes yeni gelecek karakter hakkında ipuçları toplamaya başlamıştı.

Dedikoduların Kaynağı Ne ?

Herşey, Blizzard'ın Blizzcon 2016 biletleri sattığı internet sayfasına bir resim koyması ile başladı. Fantazi Rol Yapma Oyunu tutkunlarının yakından tanıdığı köşeli bir zarı içeren bu resimde, zarın yüzünde ki iki tane "1" ve bir tane "4" yazısı açıkça okunabiliyor. Bu ikisini yan yana konduğumuzda ne yapar ey ahali ? 11/4 yapar. Ve Blizzcon'un 11. yılı kutlu olsun ! Bu tarih Blizzcon 2016'ın tarihi. (04/11/2016)

dice

Biliyorum şuana kadar söylediklerim pek inandırıcı değil. Fakat daha fazlası da var. Diğer bir kanıtımız ise David Brevik'den geldi. Diablo serisinin yaratıcısı olan Brevik, geçtiğimiz günlerde bir twit attı;

Brevik'in durduk yere Diablo hakkında twitler atması tüm camiayı heyecanlandırdı. Brevik yine bu ay içerisinde bir twitinde Diablo ve Diablo 2 serisin yapımcısı Bill Roper ile birlikte Blizzard HQ'da buluştuğunu bizlerle paylaşmıştı.

 

Şimdilik elimizde olan her şey bu kadar. Ama Diablo hayranları şimdiden heyecanlanmaya başladı bile ! Blizzard'ın, Blizzcon'a bu kadar kısa bir süre kala, bu tarz twitler ile gündeme gelmesi bizce tesadüf değil. Yada sadece Diablo 4'ün çıkmasını çok istiyoruz ! Blizzcon'a hala çok var, bakalım Blizzard'dan bu zamana kadar yeni ipuçları gelecek mi ?

Yeni haberler için takipte kalmayı unutmayın,

Keçi ile kalın !