Ana sayfa Hobi Overwatch'da Lucio'nun Kullandığı Silah Gerçek Oldu !

Overwatch'da Lucio'nun Kullandığı Silah Gerçek Oldu !

867
PAYLAŞ
Overwatch'da Lucio'nun Kullandığı Silah Gerçek Oldu !

Overwatch Evreninin Sevilen Karakteri Lucio'nun Silahı Gerçek Oldu ! Hem de Müzikleriyle Birlikte !

Merhaba sevgili keçi ailesi, Overwatch evreninin sevilen karakteri Lucio'nun kullandığı Sonic Amplifikatör cihazı, bir hayranı tarafından modellendi. Silah, her ne kadar bize enerji vermeye veya hızlandırmaya yaramasa da Lucio'nun müziklerini çalabiliyor !

Part Time Kahraman, Part Time DJ

Bilmeyenler için kahramanımızı biraz tanıtalım. Overwatch evreninde sevilen ve ünlü bir Dj olan Lucio, aynı zamanda Overwatch takımının da eski bir üyesi. Ekip, Winston tarafından geri çağrıldığında ise çağrıya ilk cevap verenlerden. Lucio bir destek karakteri, görevi ise müziği ile bizlere can vermek ve hareketlerimizi hızlandırmak. Kendi müzik aletlerinden oluşturduğu Sonic Amplifikatör'ünün de yardımı ile Lucio, takımını hem coşturuyor hem de onlara enerji ve hız sağlayabiliyor.

overwatch_lucio_gamescom_2015

Sonic Amplifikatör'ü ve biyonik ayaklarının yardımı ile Lucio, alan kontolü konusunda oldukca başarılı. Ayrıca Amplifikatör'ün sağladığı itme kuvveti ve ses dalgalarından elde ettiği hasar gücüyle Lucio, gerektiğinde dişini de gösterebilen bir karakter.

3D Yazıcılar: Biz Geek'lerin Yeni Oyuncağı

3D yazıcıların yaygınlaşması, biz geekleri heyecanlandırıyor. Aynı heyecanı paylaşan Simone Fontana adındaki bir hayran, bu teknolojiyi kullanarak kahramanımızın Sonic Amplifikatör'ünü gerçek hayata aktarmayı başardı. Simone'nin Amplifikatör'ü, her ne kadar kahramanımızınki gibi bizlere can ve hız sağlayamasa da kahramanımızın oyun içerisinde bize destek olurken ki müziklerini çalabiliyor ! Simone, Amplifikatör'ünün tüm yapım aşamasını bizler için kaydetmeyi de unutmamış ve Facebook sayfasında paylaşmış.

Şarkıları O Kadar Çok Seviliyor Ki Resmi Bir Albümü Bile Var !

"Simone neden bu kadar zahmete katlanmış ki ?"  diyebilirsiniz. Ama böyle yaparak biz geeklerin gücünü hafife alıyorsunuz ! Hayran olduğu yapımlara içerik üretme konusunda bir marka olan geekler, aynı zamanda yapımcı firmaları da sürekli itekleyen bir güç olarak öne çıkmakta. Overwatch'ın topluluğu da bu şekilde. Topluluk, Blizzard'ı orijinal işler yapmaya adeta zorluyor ve bu durumdan çok güzel ürünler çıkıyor. Karakterimizin resmi albümü bunlardan biri. Albümü edinerek bizlerde, oyundaki sevilen DJ'imizin müziklerini, metrobüse binerken dinleyebileceğiz ! Kahramanımızın müzikleri o kadar çok seviliyor ki hayranları tarafından remix'leri bile üretildi. Tüm bu olanları koca bir çılgınlık olarak düşünebilirsiniz ama konu biz geeklerin ilgi alanları olunca, emin olun bu silah küçük bir şımarıklık olarak kalabilir.