Ana sayfa Haberler O Ses Türkiye'de Skyrim'in Ünlü Müziğini Söyledi !

O Ses Türkiye'de Skyrim'in Ünlü Müziğini Söyledi !

975
PAYLAŞ
O Ses Türkiye'de Skyrim'in Ünlü Müziğini Söyledi !

Skyirm Hayranlarının Defalarca Dinlediği Ünlü The Dragonborn Comes Şarkısı, O Ses Türkiye Ekranlarında Söylendi !

Merhaba sevgili keçi ailesi, dün gece (15 Ekim) ekranlarda ilginç bir olay yaşandı. Sevilen yarışma programı O Ses Türkiye'de Binnaz Tüter adlı bir yarışmacı, severek oynadığımız The Elder Scroll V: Skyrim'in ünlü müziği The Dragonborn Comes şarkısını seslendirdi.

o-ses-turkiye-de-skyrim-sarkisini-soyledi

Bu tür yapımların sadece oyun değil aynı zamanda müzik, tasarım, modelleme ve benzeri bir çok alanda da değerlendirilmesi gerektiğini savunan bizler için bu durum umut verici oldu. Bu tarz yapımlara sadece basit bir oyun gözüyle bakılmaması ve yapılan işlere daha çok saygı gösterilmesi bakımından bizler olayı oldukça önemsedik.

Tam Bir Fantazi Oyun Hayranı

Kendisi de sıkı bir Skyrim hayranı olan Binnaz Tüter, tam bir RYO (Fantazi Rol Yapma Oyunu) hastası olduğunu da konuşmasına ekledi. Diablo III, The Witcher 3 gibi yapımları da sıklıkla oynadığını söyleyen Binnaz hanım, Jüri üyelerinden Hakan ve Gökhan kardeşleri etkilemeyi başardı. Hakan ve Gökhan kardeşlerin de oyunlar ile ilgilenmesi sebebiyle bu üç güzel insan arasında kısa da olsa bir oyun muhabbeti yaşandı. Konu Heroes of Might and Magic'den Skyrim'e oradan The Witcher'e sürüklenirken bizler de bu güzel oyunların etkisini gerçek hayatta gözlemlemiş olduk.

Gökhan&Hakan'nın Ekibinde

11 yaşında Konservatuvar eğitimi almaya başlamış olan Binnaz Tüter, İTU Müzikoloji bölümüne ve Müjdat Gezen Sanat Merkezine devam etmiş. Eğitiminin devamında ise İstanbul Üniversitesinde Yüksek Lisansını tamamlamış. Yarışmaya harpıyla birlikte katılan Binnaz Tüter, biz oyun sevenlerin ve televizyon başındaki herkesin kulaklarının pasını almayı da başardı. Jürileri kendisine hayran bırakan yarışmacı, Sibel Can veya Gökhan-Hakan kardeşlerden birini seçmek zorunda kaldı. Gökhan-Hakan ikilisini seçen yarışmacı, yarışmaya bu ekiple devam edecek.

Binnaz hanım madem The Witcher 3'de oynuyormuş, kendisinden bir The Wolven Storm'da dinlesek hiç fena olmaz ! Binnaz Tüter, bu saatten sonra biz oyunculardan gelebilecek istek parçalara hazırlıklı olmalı. Lafı fazla uzatmadan sizleri Binnaz hanımın şahane performansı ile baş başa bırakalım, iyi seyirler,

Keçi ile kalın !