Ana sayfa Haberler GeForce Experience 3.0 Kullananlara Bedava Shadow Warrior 2 !

GeForce Experience 3.0 Kullananlara Bedava Shadow Warrior 2 !

936
PAYLAŞ
GeForce Experience 3.0 Kullananlara Bedava Shadow Warrior 2 !

Nvidia, Yeni GeForce Experience 3.0 Sürümünü Kullanan Kullanıcılarına Bedava Shadow Warrior 2 Veriyor !

Merhaba bedava oyun peşinde koşan keçi ailesi, sizleri sevindirecek bir haberimiz var. Nvidia, yeni GeForce Experience 3.0 sürümünü kullanan oyunculara bedava Shadow Warrior 2 kodları dağıtmaya başladı.

Kısa zaman önce güncellenen GeForce Experience yazılımı, beraberinde bir çok yeni özellikle gelmişti. Bizlerinde detaylı bir şekilde incelediği bu özellikleri aşağıda bulabilirsiniz;

Nvidia Yeni Yazılımı GeForce Experience 3.0'ı Yayımladı

Yeni gelen özellikler, kullanıcılar tarafından genellikle beğenilse de bir durum herkesin tepkisini çekmişti, zorunlu kayıt sistemi. Nvidia, GeForce Experience 3.0 ile getirdiği 60 FPS ve 4K video kaydı, oyun içi yeni kayıt ve ekran görüntüsü alma arayüzü gibi özelliklerinden faydalanabilmek için kullanıcıların Nvidia'ya üye olmasını zorunlu kılmıştı.

gfe-login-100681537-orig

Bu sistemi savunmaya devam eden Nvidia, üyelik sisteminin kullanıcıları koruduğunu iddia etmişti. Bizler de bu durumu bir önceki yazımızda eleştirmiş ve gereksiz e-postalar almaya başladığımızda bu durumun güvenliğimizle ne gibi bir ilgisinin olduğunu sorgulayacağımızı söylemiştik.  Bizleri avutan tek şey ise, bu üyelik sistemi sonucunda bedava oyun çekilişlerine dahil edilmemizdi.

Nvidia En Azından Sözünü Tuttu !

Nvidia'dan gelen bir açıklama en azından aldığımız saçma sapan e-postaların bir telafisi oldu. Nvidia yeni GeForce yazılımını kullanan ve üye olan kullanıcılarına Shadow Warrior 2 kodları dağıtmaya başladı ! Bu gibi kampanyaları sık sık yapan Nvidia, yakın zamanda da Gears of War 4 dağıtmaya başlamıştı.

Nvidia GTX 1070 veya 1080 Alanlar için Ücretsiz Gears of War 4

Herkese Değil, Sırayla !

Her şey çok güzel görünüyor değil mi ? Evet, her güzel şeyde olduğu gibi burada da bir bit yeniği var. Nvidia, oyunu tüm kullanıcılarına dağıtmak yerine çekiliş sistemi ile kullanıcılarından bazılarına bu oyunu verme yoluna gitti. Bu yüzden, ayarlar bölümünden e-posta alımını kapatan kullanıcıların, tekrar e-posta alımını açmaları gerekmekte. Nvidia'nın bu tarz zorlamaları, tonlarca para verip aldığımız kartlardan sonra hiç çekilmiyor doğrusu.

Diyecek pek bir şey yok, sonuçta GeForce Experience'ın yeni özelliklerinden faydalanabilmek için sisteme üye olmuştuk. En azından birkaç gün gereksiz e-posta alma riskine girip bir oyun kazanma şansı elde edelim. GeForce Experience 3.0'ı ise buradan indirebilirsiniz.

Keçi ile kalın !