Ana sayfa Hobi Marvel Takipçilerine Her Ay Sürpriz Kutu !

Marvel Takipçilerine Her Ay Sürpriz Kutu !

1179
PAYLAŞ
Marvel Takipçilerine Her Ay Sürpriz Kutu !

Marvel Hayranları için Güzel Bir Haber: Marvel Sürpriz Kutu !

Merhaba Sevgili Keçiler, her ay kendine ya da sevdiklerine sürpriz kutu almayı seven ve heyecanlananlara Marvel'dan güzel bir haber var. Marvel bize 50 dolar değerindeki ürünleri 25 dolara yollamayı vadediyor.

Marvel, buradan ulaşabileceğiniz kutular için ABD içinde kargo için ücret almazken diğer ülkelerden kargo ücreti talep ediyor. Sanırım diğer geek sürpriz kutularından farkı her ay sadece belli bir Marvel karakterini ya da vizyona girmiş bir filmini baz alarak aylık sürpriz kutuları hazırlıyorlar. Bu özelliğini sitedeki "Past Boxes" yani geçmiş aylarda yolladığı kutulara bakarak görebilirsiniz. Fakat kötü haber olarak şunu diyebiliriz ki geçmiş aylarda kaçırdığımız kutuları alma seçeneği sunmuyor. Beğendiğiniz kutuyu o ay aldınız aldınız yoksa başka şansınız yok. Sitenin blog kısmını incelediğinizde ise Marvel ile ilgili son çıkan haberlere,filmlerin fragmanlarına,kutuyu alıp kutu açılımı yapan takipçilerin paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

Geçmiş Kutularda Neler Var ?

Örnek olarak geçmiş kutulara ve içerklerine baktığımızda çok sevimli ve eğlenceli Marvel ürünlerini görebilirsiniz. Şubat 2016 kutusunda sadece Deadpool ile ilgili ürünler varken,nisan 2016'da Civil War temalı kutu hazırlamış.past-boxes-deadpoolpast-boxes-civil-war

Bu Ayın Kutusu: Doctor Strange

Bu ayın kutusu, ülkemizde 4 Kasım 2016 tarihinde vizyona girecek olan ve Benedict Cumberbatch'in başrolünü üstleneceği Doctor Strange'i konuk alacak. Doctor Strange temalı kutuyu Marvel takipçilerine sunacağının haberini verip geri sayımı başlatsa da kutu içeriği ile ilgili çok fazla bir bilgi verilmemekte.doctor-strange-main-box

Genel olarak sürpriz kutuların içinden çıkan ürünlere baktığımızda figürler, tişört, şapka, çizgi romanlar, kupa, bardak, atkı ve rozet gibi çeşitleri görüyoruz. Genellikle her kutudan illaki çıkabilir gözüyle baktığımız Funko'nun koca kafalı figürleri, anahtarlıkları, kupaları ve minik peluşları oldukça sevimli, kaliteli ve hoşunuza gidecek türden. Bir diğer kesin çıkar dediğimiz ürün de tişört veya şapka gibi giyilebilir Marvel ürünleri. Bu ürünler yine diğer ürünler gibi oldukça kaliteli ve eğlenceli gözükmekte.

Son olarak Marvel'ın bize sunduğu bu aylık kutuları beğenip sahip olmak isterseniz başta verdiğimiz linkten siteye ulaşıp Join'e tıklamanız yeterli.

Sizinde sevdiğiniz ve takip ettiğiniz bu tarz aylık sürpriz kutu ve ya çeşitli Geek ürünlerini aldığınız hem uygun hemde eğlenceli yerleri fikir olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.