Ana sayfa Hobi Rogue One A Star Wars Story Fragmanı Yayımlandı

Rogue One A Star Wars Story Fragmanı Yayımlandı

945
PAYLAŞ
Rogue One A Star Wars Story Fragmanı Yayımlandı
Rogue One A Star Wars Story: Uzun Zaman Önce, Çok Çok Uzak Bir Galakside Geçen Bir Başka Hikaye 

Merhaba sevgili Jedilar, güce denge getirmenin zamanı geldi de geçiyor bile. Heyecanla beklenen yeni Rogue One A Star Wars Story'den yeni fragman geldi !

Lucasfilm, Rogue One A Star Wars Story için yeni fragman yayımladı ve ortalık karıştı ! Her ne kadar Disney ve Lucasfilm, Roge One'ın, The Force Awakens kadar ses getirmeyeceğini düşünse de Star Wars hayranları bunun tersini düşünüyor ! Filmimiz, İmparatorluk ve asiler arasındaki çatışmaların olduğu zamanda geçiyor. Yani eski serideki olaylar ile yeni serideki olayların arasındaki bir zaman dilimini bizlere anlatacak. Kahramanlarımız yine bin bir vesile ile bir araya geliyor ve bu ekibin tek bir görevi mevcut, Death Star'ın planlarını çalmak ! Ayrıca fragmanın sonlarına doğru bizleri eski bir dost da karşılıyor.

indirFilmimde Felicity Jones, Jyn Erso'yu, Diego Luna Captain Cassian Andor'u, Alan Tudyk K-2SO'yu, Donnie Yen Chirrut Imwe'yi, Wen Jiang Baze Malbus'u, Riz Ahmed Bodhi Rook'u Ben Mendelsohn  Orson Krennic'i, ve en önemlisi James Earl Jones, Darth Vader'ı canlandıracak.

Tüm Star Wars hayranlarının heyecanla beklediği Rogue One Aralığın 16'sında bizlerle buluşacak. Filmimiz, şimdilik büyük bir heyecanın yanında yüksek beklentiler de yaratmış durumda. Rogue One A Star Wars Story beklentileri karşılayabilecek mi ? Lafı fazla uzatmadan sizleri fragmanımızla baş başa bırakalım, iyi seyirler !

Keçi ile kalın !