Ana sayfa Haberler Mafia 3’ün İnceleme Puanları Belli Oldu!

Mafia 3’ün İnceleme Puanları Belli Oldu!

833
PAYLAŞ
Mafia 3’ün İnceleme Puanları Belli Oldu!

Mafia 3’ün İnceleme Puanları Belli Oldu!

Yılın en çok beklenen oyunu Mafia 3 için ilk inceleme puanları yayımlandı. İlk kez Hangar 13 stüdyosunun geliştiriciliğini üstlendiği oyun 7 Ekim itibariyle PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirmişti. PC'de ilk güncellemeye kadar 30 Fps kilidi olması pek çok oyuncunun tepkisine sebep oldu. Steam'de birçok olumsuz yoruma sahip olan oyun, bu ayın en büyük hayal kırıklıklarından biri olmaya aday.

1968'in New Bordeaux'unda geçen oyun, ilk incelemelerde Metacritic'den 60 puan alabildi. Toplamda 11 inceleme puanı gelen oyun için, yüksek beklenti hüsranla sonuçlandı demek doğru bir tanım olacak gibi. Genel olarak oyunun hikayesi ve işlenişi beğenilirken, oyunun görsel yönden zayıf olması, içerdiği hatalar, yapay zekanın yetersizliği düşük puanların sebebi olarak belirtiliyor.

Bizlerde sizin için ünlü oyun inceleme platformlarının puanlarını derledik. Steam yorumları oldukça kötü olan oyunumuz, eleştirmenlerden de genellikle kötü puanlar almayı başarmış.

IGN – 7.5

Leadergamer – 8

Digital Spy – 2.5/5

The Guardian – 2/5

PlayStation Lifestyle – 7.5

Cheat Code Central – 3.5/5

Trusted Reviews – 2.5/5

Gameblog [French] – 5

Gadgets 360 – 8

Xbox Achievements – 77%

Hardcore Gamer – 4/5

Bakalım yapımcı firma Hangar 13, eleştirileri dinleyip oyunu güncellemeler ile düzeltebilecek mi ? Sizce Mafia 3'ün puanları iyi mi? Sizin puanınız kaç ? Yeni haberler için takipte kalmayı unutmayın,

Keçi ile kalın !