Ana sayfa Haberler Overwatch Cadılar Bayramı Güncellemesi

Overwatch Cadılar Bayramı Güncellemesi

873
PAYLAŞ
Overwatch Cadılar Bayramı Güncellemesi

Yeni Overwatch Cadılar Bayramı Güncellemesi "Cadılar Bayramı Terörü" Kullanıcılara Sunuldu! Peki Yeni Güncelleme Ne Gibi Özelliklerle Geliyor ?

Merhaba sevgili keçi ailesi, Dünyayı kurtarmak için artık yeni bir sebebimiz daha var ! Blizzard'ın çıktığı gibi büyük bir hayran kitlesine kavuşan oyunu Overwatch için yeni Overwatch Cadılar Bayramı Güncellemesi kullanıcılara sunuldu. Cadılar Bayramı Terörü olarak anılan bu yeni güncelleme ile oyuna ne gibi özellikler katıldı ? Detayları birlikte inceleyelim !

Yeni Dönemsel Etkinlik: Cadılar Bayramı Terörü

Yeni gelen Cadılar Bayramı Terörü etkinliği ile her karaktere cadılar bayramına özel yeni kıyafetler ve çeşitli özellikler (ses,intro vb.) eklenecek. Yaz Oyunları etkinliğinde olduğu gibi yine bu tür içerikler Cadılar Bayramı Etkinliği Kutularından çıkacak. Aynı çıkacak içerikler karşılığında ise oyun parası almaya devam edeceğiz. Bu özellik, her ne kadar forumlarda çokça tartışılsa da, Blizzard bu uygulamasından geri adım atmadı. Kullanıcılar, haklı olarak, etkinlik süresince erişemedikleri bu özel içeriklere daha rahat erişmeyi istiyorlardı.

9w4lk0nsljmg1475704413700

Ayrıca oyuna ilk defa PvE modu eklendi. Bu sayede lanetlenmiş Hollywood sokaklarında Junkenstein's Revenge! etkinliğini oynayabileceğiz. Bu mod çoklu oyunculu olarak da (co-op) oynanabilecek. Etkinlik 11 Ekim - 1 Kasım arası sürecek.

Genel Düzeltmeler

  • Statik kamera özelliği eklendi
  • Özel Oyun (Custom Game) modunda artık takım isimleri değiştirilebilecek.
  • Hanzo'nun Okami/Lone Wolf kıyafetini giyerken, Dragonstrike (ultimate) özelliğini kullanırkenki sesi arttırıldı.
  • Artık Ana'nın Nano Boost (ultimate) özelliği tarafından vurulan kahramanlar özel bir cümle söyleyerek arkadaşlarını uyaracak.
  • Reinhardt'ın kalkanı kırılırkenki uyarı sesi arttırıldı.
  • Özel Oyunlar artık duraklatılabilecek.

Rekabetçi Oyun

  • Artık oyundan ayrılan veya bağlantısı kopan oyuncular, rekabetci oyun sürerken oyuna geri katılabilecek.
  • Oyundan ayrılan bir oyuncunun takım arkadaşları artık oyundan 2 dakika geçtikten sonra ayrılabilecek. ( önceden 1 dakikaydı)

Sombra

Hepimizin beklediği ve Blizzard'ın da ısrarla gözümüze soktuğu yeni karakter Sombra hakkında ise şimdilik bir gelişme yok. Fakat yeni karakterimizin oyuna etkinlik bitene kadar eklenmesi bekleniyor.

sombra_leak

Overwach ile ilgili haberlerimiz şimdilik bu kadar. Yeni haberler için takipte kalmayı unutmayın,

Keçi ile kalın !