Ana sayfa İncelemeler Keçi Oyunda: Overwatch Junkenstein's Revenge Oynadık !

Keçi Oyunda: Overwatch Junkenstein's Revenge Oynadık !

725
PAYLAŞ
Keçi Oyunda: Overwatch Junkenstein's Revenge Oynadık !

Cadılar Bayramı Etkinliği Süresince Devam Edecek Olan Overwatch Junkenstein's Revenge Oynadık !

Merhaba sevgili keçi ailesi, Overwatch evreninde cadılar bayramı etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Keçi Oyunda'nın yeni bölümünde Junkenstein's Revenge oyun modunu denedik ve Dr. Jamison Junkenstein'ın hain planlarını sizlerle birlikte durdurmaya çalıştık!

Blizzard, bu tarz etkinliklerle oyununu sürekli güncel tutmayı başarıyor. Etkinlik öncesinde yayımlanan çizgi roman sayesinde, etkinlik sırasında olan olayları ve karakterleri tanıyabiliyoruz. Bu sayede Blizzard bizlere eşsiz bir PvE deneyimi sunmuş oldu. Yeni gelen güncelleme ile birlikte oyuna birçok yeni özellik de eklendi. Bu yeniliklere bir önceki yazımızdan ulaşabilirsiniz !

Hikaye Örgüsü 

Bu modda, belirli bir hikaye anlatıldığından sadece 4 karakterden birini seçebiliyoruz. Ayrıca, her bir karakter, hikaye örgüsüne göre farklı adlandırılmış ve karakterlerimize yeni diyaloglar eklenmiş. Seçilebilen karakterlerimiz ise şöyle;

  • Alchemist (Ana)
  • the Archer (Hanzo)
  • the Gunslinger (McCree)
  • Soldier (Soldier: 76)

2b88aple4xhl1475795576592

Her bir oyuncunun, karakterlerden birini seçtiği bu hikayede, bilgisayar tarafından yönetilen Dr. Jamison Junkenstein'ın da bir ekibi mevcut. Zomniclerden, Junkenstein'ın canavarından ve diğer sürpriz karakterlerden oluşan bu ekip, kahramanlarımızı alt edip, Adlersbrunn kalesinin içine girmeye çalışıyorlar.

Seni Seçtim Kovboy !

Bu maceramızda, seçimimizi biyonik kovboy McCree'den yana kullandık. McCree, her ne kadar nerflenip eski gücünden aşağı düşürülse de alan kontörlü için uygun bir karakter. Oyunun dar alana sıkıştığı anlarda McCree, ultimate özelliği ile düşmanlarını bir anda yok edebilir. Ayrıca klasik sersemlet, sonra ateş et taktiği (E + Sağ Fare) her ne kadar yapımcılardan kesik yese de, hala etkili bir kombo.

McCree ile ilk defa oynamanın acemiliği de yaşamadık değil. Gerektiğinde gölgesini bile vurabilen mekanik kovboyumuzu başlarda maalesef etkin kullanamadık. Oyunun sonlarına doğru ise olaya ısındık ve takımıza katkı vermeye başladık. Hatta o kadar ileri gittik ki, "Maçın Hareketi" bölümünde sahneye çıkmayı bile başardık. Fakat birkaç ultimate özelliğini de boşa harcadığımızı itiraf etmeliyiz.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakıyoruz, bakalım cesur kahramanlarımız, Dr. Jamison Junkenstein'ın hain planlarını önleyebilecekler mi ?

Keçi ile kalın !