Ana sayfa Hobi Geek Severlerin Hoşuna Gidebilecek Sürpriz Kutular !

Geek Severlerin Hoşuna Gidebilecek Sürpriz Kutular !

1320
PAYLAŞ
Geek Severlerin Hoşuna Gidebilecek Sürpriz Kutular !

Geek Severlerin Hoşuna Gidebilecek Sürpriz Kutuları Sizler İçin Derledik !

Merhaba sevgili Keçiler, ülkemizde de oldukça ilgi çeken ve yayılan geek kültürünü sürpriz kutular ile şenlendirme vakti geldi!

Aylık abonelikler ile sahip olabileceğiniz bu kutuları birçok yabancı kaynaklı sitelerden temin edebilirsiniz. Türkiye'de bu tarz bir çalışmayı Geekkutu denese de site birçok eleştiriye maruz kaldığı için kısa sürede kapanmış. Birçok aylık Geek kutusu hazırlayan yabancı kaynaklı siteler Türkiye'ye kargo yollasa da bir kısmı sadece ABD ve İngiltere sınırları içinde kalmakta.

Bizler de sizler için, bir ay, üç ay veya daha fazla süre abonelikler ile sahip olabileceğiniz Geek sürpriz kutuları hazırlayıp evinize kadar ulaştıran 4 siteyi inceledik.

1 ) LootCreate

p1050648

Bu sitede, klasik her ay herkese yollanan normal kutuların dışında kutunuzu biraz daha kişiselleştirip kendi kutunuzu seçebilirsiniz. Örneğin anime hayranları için farklı kutu seçeneği varken, Gamer'lar içinde özel kutu seçenekleri mevcut. Ortalama aylık 30-35 dolarlık abonelikler ile kutulara sahip olabilirsiniz. Ekstra kargo ücreti ise vermiyorsunuz!

2 ) GeekMeBox

maxresdefault

Bu kutumuz bize Lootcrate kadar seçim ve kişileştirme şansı vermiyor. Yani aylık sürpriz kutular herkes için aynı. Bu nedenle kutunuzdan ilgilenmediğiniz ürünler de çıkabilir. Ayrıca fiyat olarak biraz daha uygun olmasına rağmen kargo bedelini de ödemenizi istiyor. Ortalama 20$ kutu bedeli iken 7,99$'da kargo bedeli var.

3) GeekFuel

ce2bb4d9cdc44b3986186d9b94cffe96

En çok tercih edilen Geek kutularından birisi de GeekFuel'in kutuları. Site, bize yolladığı ürünlerin normal değerinin, en az iki katından daha fazla olduğunu iddia ediyor. Yaklaşık olarak 25-30 dolar Türkiye'ye geliş bedeli kargo ile birlikte.

4 ) CrateJoy

c1b27cc956104c9bb980f4c38c5d41b8

Bu site aslında diğer önerilerimize göre biraz daha kapsamlı. CrateJoy'da kendiniz için Geek & Gaming kategorininden sürpriz kutular seçerken, kardeşiniz için Family & Kids kategorisinden bir sürpriz kutu seçebilirsiniz. Hatta param çok diyorsanız diğer kategorilerde göz gezdirebilirsiniz. Yiyecek,giyecek,teknoloji gibi birçok alanda sürpriz kutular bulacaksınız. Kutu fiyatları normal olsa da diğer incelediğimiz sürpriz kutu seçeneklerine göre kargo bedeli daha fazla tutuyor.

Sizler için hazırladığımız listenin sonuna geldik ! Yeni listelerde ve Geek haberlerinde görüşmek üzere,

Keçi ile kalın !