Ana sayfa Haberler Yeni Batman The Animated Series POP! Figürleri Duyuruldu

Yeni Batman The Animated Series POP! Figürleri Duyuruldu

864
PAYLAŞ
Yeni Batman The Animated Series POP! Figürleri Duyuruldu

Koleksiyoncular Yaşadı, Yeni Batman The Animated Series Pop! Figürleri Geliyor !

En iyi Batman kimdi diye sorulunca aklınıza gelen ilk isim nedir ?  Christian Bale mi ? Ben Affleck mi ? yoksa Michael Keaton mu ? Eğer 90'ların başında çocuk olduysanız ve Batman The Animated Series'i izlediyseniz cevabınız "bunlardan hiç biri" olacaktır.

90'lı yılların çocukları, şimdinin yetişkinleri için gelmiş geçmiş en iyi Batman, çizgi diziyi seslendiren Kevin Conroy'dur. 90'larda yayımlanan Batman The Animated Series çoğu otorite tarafından hala gelmiş geçmiş en iyi uyarlama olarak kabul ediliyor. Bruce Timm ve Paul Dini tarafından uyarlanan bu seri, 50 yıllı bulan tüm Batman hikayelerinin en güzellerini bünyesinde toplamayı başarmış ve aynı zamanda eskiden ezik ve işe yaramaz olarak görülen birçok kötü karakteri (Mr. Freeze, Clayface gibi) baştan yaratıp şimdiki popülerliğine kavuşmasını sağlamıştı. Tüm bunlara ek olarak DC'nin en çok sevilen karakterlerinden biri olan Harley Quinn yine bu seri ile yaratılmıştı. Tüm bu sebepler, serinin hala gündemde olmasını sağlayan sebeplerden sadece bir kaçı.

Şimdilerde ise koleksiyoncular tarafından sevilerek takip edilen POP! Vinyl Figürlerinin yaratıcısı Funko, yeni figür serisini duyurdu. Bu seride, eski Batman The Animated Series'deki karakterlerden Batman, Robin, Batgirl, The Joker, Harley Quinn, ve Poison Ivy bulunacak. Seri bizlerin beğenisine ise Kasım ayında sunulacak. Ülkemizde ise bu yeni serinin ne zaman satışa sunulacağı henüz net değil. Yeni serinin resimlerini ise aşağıda bulabilirsiniz,

Keçi ile kalın !

 

funko1 funko2funko4 funko3 funko5 funko6