Ana sayfa Haberler Google Pixel Kamera Rekoru Kırdı!

Google Pixel Kamera Rekoru Kırdı!

1069
PAYLAŞ
Google Pixel Kamera Rekoru Kırdı!

Google Pixel Kamera Rekoru Kırdı!

Google yeni telefonlarını 4 Ekim'de yaptığı lansman ile duyurdu ve bildiğiniz üzere Google Nexus defterini kapatarak Google Pixel sayfasını açtı. Pixel telefonlarla ilgili yaptığımız habere ve cihazla ilgili ayrıntılı bilgilere ise alttaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Google Pixel ve Pixel XL Duyuruldu!

Google'ın önceki yıllarda çıkarttığı ürünlerin kameraları, ünlü markaların amiral gemisiyle yarışabilecek kalitede olmuyordu. Hatta çoğu zaman, sıradan bir akıllı telefonun kamera performansı, Nexus'lardan çok daha iyi oluyordu. Fakat, bu yıl işer biraz değişmiş gibi duruyor. Google, yeni akıllı telefonu Pixel ile, kamera performansında en yeni nesil amiral gemi modellerinin önüne geçerek DxOMark rekorunu kırmayı başardı.

Google Pixel

En yüksek puanı alan akıllı telefon!

Pixel, teknoloji dünyasında detaylı ve tarafsız bir şekilde gerçekleştiği makine, sensör ve lens testleri ile tanınan DxOMark'tan  89 puan alarak en yüksek puanı alan akıllı telefon olma ünvanına sahip oldu. 12.3 MP f/2.0 diyafram açıklığına sahip Pixel, iPhone 7'den tekrar bayrağı almayı başardı. Bu sayede Google, 4 Ekim etkinliğinde göstermiş olduğu yeni vizyonunu bir kez daha ortaya koymuş oldu.

Google Pixel

En iyi kamera performanslı iki telefon HTC 10 ve Samsung Galaxy S7 ile Pixel'in kapışmasında galip sizce kim olmuş ?

Google Pixel

Testler ve resimler ortada. Google, yeni akıllı telefonu Pixel ile akıllı telefon piyasasını kızıştıracağa benziyor. Google cephesinden gelebilecek yeni haberler için takipte kalın,

Keçi ile kalın !