Ana sayfa Oyunlar Keçi Oyunda: Overwatch Sezon 2 - Bölüm: 2

Keçi Oyunda: Overwatch Sezon 2 - Bölüm: 2

760
PAYLAŞ
Keçi Oyunda: Overwatch Sezon 2 - Bölüm: 2

Overwatch Sezon 2 - Bölüm: 2 Kahramanlar Asla Ölmez !

Merhaba sevgili oyuncu keçi ailesi, Overwatch Sezon 2 heyecanımız tüm hızıyla devam ediyor ! Yeni oyunumuzda healer bir karakter olan Mercy ile oynadık.

Çok çekişmeli ve heyecanlı geçen maçın sonunda sürpriz bir sonuç aldık. Baştan sona beklenmedik bir şekilde ilerleyen bu maç, ekibimizin şimdiye kadar oynadığı en heyecanlı ve gerilimi yüksek maç olma özelliğini taşıyor.

Mercy; Oyunun Belkide En İyi Destek Karakteri

Mercy, oynaması zor fakat bir o kadar da eğlenceli bir karakter. Oyunun içerisindeki en iyi sağlık veren birim olmasa da kendisine has yetenekleri ile bir maçı kolayca çevirebilecek özelliklere sahip.

Etkili bir şekilde oynanan Mercy sayesinde, tüm takımınız katledilmişken, takımı tekrardan savaşa döndürebilir, takımınızın size en çok ihtiyaç duyduğu anda oyuna damganızı vurabilirsiniz. Oyunun savunma ve saldırı kısımlarında eşit derecede kullanışlı olan diriltme özelliği ile Mercy, rakip takımın korkulu rüyası olabilir. 2 farklı destek gücü sayesinde, karakterimiz hem dostlarına can verebiliyor, hem de onların saldırı güçlerini arttırabiliyor.

Zayıf Yanları

Mercy oynanılması zor bir karakter. 200 can puanı ve neredeyse hiç hasar vermeyen tabancası ile Mercy, düşman takım üzerine yüklendiğinde, ateş hattından uzaklaşmak dışında pek bir şey yapamıyor. Diğer destek karakterlerine baktığımızda, her birinin en az bir etkili silahı olduğunu düşündüğümüzde, Mercy'nin düşman ateşine karşı ne kadar dayanıksız olduğunu bir kez daha görebiliriz. İçerisinde Mercy bulunduran bir takımın, güçlü kalkana sahip olan en az bir tank karaktere ihtiyacı olduğu bir gerçek. Bunun yanında yine Mercy'i zor anlardan ve arkaya sızmalardan koruyabilecek bir saldırı karakteri de takımda bulunmalı.

Fakat dengeli bir takım yapısı kurulduğunda Mercy, takımın tek destek karakteri olsa bile, takımı sırtlamaya yetecektir. Önemli olan Mercy'nin zayıf yönlerini bilmek ve ateş hattından sürekli uzak kalmaya çalışmak. Bu görev için Mercy'nin melek kanatlarını etkili bir şekilde kullanmalısınız. Mercy'nin tek savunma yeteneği olan bu kanatların, rakip takımdaki etkili bir Pharah tarafından anında yok edilebileceği de göz önüne alınmalı.

Daha fazla spoiler vermemek adına lafı burada kesiyor ve sizleri videomuzla baş başa bırakıyoruz. Yeni videolarımız ve maceramızın devamı için YouTube kanalımızı takip etmeyi unutmayın!

Keçi ile kalın !

#Overwatch #Mercy #HerosNeverDie