Ana sayfa Haberler Pokemon Go Güncellemesi ile Nadir Pokemon Yakalamak Kolaylaşacak !

Pokemon Go Güncellemesi ile Nadir Pokemon Yakalamak Kolaylaşacak !

820
PAYLAŞ
Pokemon Go Güncellemesi ile Nadir Pokemon Yakalamak Kolaylaşacak !

Yeni Gelecek Olan Pokemon GO Güncellemesi ile Nadir Pokemonları Yakalama Şansımız Artacak !

Merhaba Pokemon ustası keçiler ! Pokemon Go'ya gelecek olan yeni güncelleme ile en büyük Pokemon ustası olma şansımız daha da artacak.

Niantic'den yapılan açıklamaya göre belirli tür Pokemonları yeterli sayıda yakaladığımızda kazandığımız madalyalara yeni özellikler eklendi. Artık bu madalyalar sayesinde kazandığımız madalyanın türündeki diğer Pokemonları yakalamak daha kolay olacak.

Örneğin Ateş türü Pokemonları sık sık yakalamak bir Charmander yakalama şansımızı da arttıracak. Bu durumun Pokemonları karşımıza daha sık çıkartılarak mı yoksa çıkan Pokemonun kaçmasının daha zor olmasıyla mı sağlanacağı ise henüz net değil.

Aşağıda yeni gelecek tür madalyalarını ve sağladıkları bonusları görebilirsiniz;

elementalbronzeenpng-fe187c_765w elementalgoldenpng-f47b5d_765w elementalsilverenpng-f47b5c_765w

Niantic'den yapılan açıklamaya göre eğer bir Pokemon, birden fazla tipe sahipse, bonuslarınız bu tiplerin ortalaması şeklinde olacak. Örneğin Pidgey hem Normal hem de Uçan(Flying) tipine sahip. Bu durumda kazanacağınız bonus Normal ve Uçan tiplerinden kazandığınız bonusun ortalaması olacak.

Niantic'in bu güncellemeyi ne zaman sunacağını resmi olarak açıklamadı. Ayrıca bu madalyalara hali hazırda sahip olan kullanıcıların bonuslara da otomatik olarak sahip olup olamayacakları da net değil. Oyun üzerindeki ilgi göreceli olarak azalmışken, oyunla ilgili böyle bir güncelleştirme kararının alınması da tesadüf olarak görülmüyor. Niantic'in oyunu sürekli güncel tutarak kullanıcıları geri çağırmaya çalıştığı bir gerçek.

Pokemon GO ile ilgili yeni haberler için bizi takip etmeyi unutmayın,

Keçi ile kalın !