Ana sayfa Haberler Ubisoft Beyond Good & Evil Oyununu Ücretsiz Veriyor!

Ubisoft Beyond Good & Evil Oyununu Ücretsiz Veriyor!

721
PAYLAŞ
Ubisoft Beyond Good & Evil Oyununu Ücretsiz Veriyor!

Ubisoft Beyond Good & Evil Oyununu Ücretsiz Veriyor!

Ubisoft 30.yılını kutlama etkinliği olan Ubi30 kapsamında Ekim ayında Beyond Good & Evil oyununu kullanıcılarına ücretsiz dağıtacak.

Daha önce Ubisoft, 30.yılı şerefine 7 oyununu ücretsiz dağıtacağını açıklamıştı. Ubi 30 kampanyası kapsamında şuana kadar 4 oyun verildi: Prince of Persia: Sands of Time, Splinter Cell, Rayman Origins ve The Crew. Bunların arasında tabi kide en güncel olanı The Crew ve hala The Crew'i ücretsiz bir şekilde kütüphanenize eklemediyseniz üzülmeyin hala biraz vaktiniz var.

Ubisoft Ekim ayı içerisinde ücretsiz olarak vereceği oyunu resmi twitter hesabından duyurdu. Duyuruya göre, Beyond Good & Evil (İyinin ve Kötünün Ötesinde) aksiyon- macera oyunu 12 Ekim tarihinde ücretsiz bir şekilde erişime açılacak.

Beyond Good & Evil, Ubisoft tarafından geliştirilmiş ve yayımlanmıştır. 2003'ün sonunda PlayStation 2, Microsoft Windows, Xbox ve GameCube platformları için yayımlanmıştır. Full HD yeniden üretilmiş sürümü Xbox Live Arcade için Mart 2011'de, PlayStation Network için Haziran 2011'de yayımlanmıştır.

Oyunun Hikayesi

Kahramanımız Jade, sadece sıradan bir araştırmacı gazeteci değil aynı zamanda da bir dövüş sanatçısıdır ve direniş örgütü için çalışmaktadır. Jade, bu yeteneklerini kullanarak gezegen genelinde faaliyet gösteren uzaylı komplosunu ortaya çıkarmaya çalışmaktadır.

Beyond Good & Evil

Rayman'in de yaratıcısı olan Michel Ancel aslında oyunu bir üçlemenin ilki olarak düşünmüş. Ancak oyunumuz ticari açıdan başarısız olması, bu projenin rafa kalkmasına sebep olmuş. Ticari olarak başarısız olan oyun, eleştirmenlerden ise olumlu notlar almayı başarmış ve 2004 yılının oyunu olmaya aday bile gösterilmiştir.