Ana sayfa Oyunlar Steam Haftalık İndirimler 6-10 Ekim

Steam Haftalık İndirimler 6-10 Ekim

864
PAYLAŞ
Steam Haftalık İndirimler 6-10 Ekim

Steam Haftalık İndirimler 6-10 Ekim

Merhaba indirim peşinde koşan keçi ailesi, Steam bu hafta bizlere yine birbirinden güzel indirimler sunmaya devam ediyor. Sizler için bu haftanın dikkat çeken indirimleri derledik. Bu hafta Publisher Weekend indiriminin konuğu Bandai Namco Games şirketi. Ayrıca "Fellow Humans" kapsamında robot içeren oyunlarda indirimde, bir göz atın derim.

İndirimin detaylarına inmeden Steam'in geleneksel bahar indirim dönemine ve Cadılar Bayramı İndirimlerine de az bir süre kaldığını hatırlatmak isterim.

55dc905e073fb

hum

Haftanın dikkat çeken en büyük indirimleri;

Bulmaca çözme türünün başarılı oyunu The Talos Principle indirimlerin dikkat çeken üyesi. Bir başka güzel indirim de korku oyunu sevenler için Soma'ya gelmiş. Yine Dark Souls serisinin oyunları da dikkat çekiyor. Özellikle ilk iki oyunu oynanmamış olanlar için bu indirim, seri ile tanışmak için büyük bir fırsat. Ayrıca Naruto hayranları için de Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 güzel bir seçenek. Portal benzeri bir oyun arayanlar ise DeadCore'a bir göz atabilir. DeadCore, türü sevenlerin kaçırmak istemeyeceği bir yapım olarak öne çıkıyor. Araba Yarışı tutkunları içinse Project CARS tercih edilebilir bir oyun. Project CARS, kaliteli araba modellemeleri ve güzel grafikleri ile öne çıkan bir yapım.

Haftanın bizim açımızdan önemli indirimlerini derledik, bundan sonrası sizin kararınız. Steam haftalık indirimler sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz. Haftaya başka oyunlarla görüşmek üzere #Keçi ile kalın !