Ana sayfa Haberler Humble Bundle Company of Heroes Paketi!

Humble Bundle Company of Heroes Paketi!

1124
PAYLAŞ
Humble Bundle Company of Heroes Paketi!

Humble Bundle Company of Heroes Paketi!

Humble Bundle biz oyun severlere yeni paketinde Gerçek Zamanlı Strateji (GZS) oyun türünün başarılı örneklerinden Company of Heroes oyunlarını ve DLC lerini Humble Bundle Company of Heroes paketi ile sunuyor.

Bilmeyenler için Company of Heroes anlatmak gerekirse, Relic Entertainment firması tarafından geliştirilen seri ilk olarak 11 Eylül 2016 yılında piyasaya çıkmış ve çıktığı yıllarda övgü dolu sözler almayı da başarmış. Şu sıralar ilk oyunu 10. yılını kutluyor. Oyunun, sonradan çıkarttığı iki ek paketi daha bulunmakta bunlar, Opposing Fronts (2007) ve Tales of Valor (2009) En son gelen resmi yama ile ana oyun ve 2 ek paket tek bir oyunda birleştirilmiştir.

Company of Heroes

Company of Heroes'un ilk oyunun hikayesi; Normandiya Çıkartması ile başlayan bir senaryo örgüsüne sahip. Çeşitli görevler barındıran oyunda, görevin yapısına göre piyade bölüğü olan "Able" ile veya hava indirme bölüğü olan "Fox" ile görevleri yapmaya çalışıyoruz. Oyunun senaryosu gereği yaptığımız görevler sonucunda, müttefiklerin Fransa'yı Alman işgalinden kurtarılması konu alınmış. Oyunun sonradan çıkan ek paketleriyle ise Alman ve İngiliz senaryosu oyuna eklenmiştir.

Güzel bir ivme kazanan Company of Hereos serisi, 2013 yılının Haziran ayında ikinci oyununu piyasaya çıkarttı. İlk oyundaki gibi ikinci oyunda da II. Dünya Savaşının Rusya tarafında yaşanmakta. Oyunda kızıl orduyu kontrolümüz altında Battle of Berlin ve Operation Barbarossa savaşlarını oynamaktayız. Oyun grafik motoru olarak ilk oyununda motoru olan Essence Engine kullanılmış fakat geliştirilmiş 3. versiyonu.

Company of Heroes

Kısa bir özetten sonra Humble Bundle bize neyi ne kadara verecek birde işin o kısmına bakalım. Paketi sitesinde görmek için TIKLA.

$ 1 ve Üstü İçin Belirlenmiş Oyunlar;

$ 7,49 İçin Belirlenmiş Oyunlar (Süre ilerledikçe vereceğiniz ücrette değişikler olabilir)

$ 10 İçin Belirlenmiş Oyunlar

Company of Heroes 2 - Exclusive Skins Pack

Company of HeroesCompany of Heroes Art Book (Dijital Kitap)

Company of Heroes$ 30 İçin Belirlenmiş Eşyalar

Exclusive Company of Heroes Bundle T-Shirt

Company of Heroes

Ayrıca "Humble Monthly" paketinde %10 indirim almanızı sağlayacak paketi satın almanız durumunda. 

Son olarak Company of Heroes paketini alarak, SpecialEffectWDC { gamers for orcas, Code Club veya WaterAid yardım kuruluşlarından birine bağış yapabilirsiniz.

Bir sonraki indirim haberinde görüşmek üzere #Keçiyle kalın ..