Ana sayfa Haberler Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands İçin Gizlilik Videosu Yayımlandı!

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands İçin Gizlilik Videosu Yayımlandı!

729
PAYLAŞ
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands İçin Gizlilik Videosu Yayımlandı!

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands İçin Gizlilik Videosu Yayımlandı!

Ubisoft'un sevilen serilerinden Tom Clancy's, Ghost Recon Wildlands oyunuyla 2017'nin Mart ayında çıkış yapacak. Ghost Recon serilerini daha önceden oynamış olanlar bilir, oyun klasik FPS oyunlarından bir nebze farklı. Ekip ve görev dağılımı bulunuyor. Her görev kendi içinde bir bölüm ve o görevi ister tek isterseniz arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. Co-op oyunların en iyi örneği demek heralde yanlış olmaz Ghost Recon serisi için.

ghost recon wildlands

Yeni çıkacak Wildlands oyunuyla ilgili konumuza dönersek, Twitch tarafından düzenlenen TwitchCon 2016'da yayımlanan video, tamamen oyunun gizliliğiyle alakalı. Hava şartlarının oyuna etkisini ise diğer bir dikkat çekici nokta.

Ghost Recon Wildlands, sizleri hava şartlarına oyun stilinizi şekillendirmeye zorlayacak. Ayrıca oyun artık sizden farklı hava şartları için doğru kararları vermenizi de bekliyor. Fakat bu durum karar alma özgürlüğünüzü kısıtlamayacak şekilde oyuna eklenmiş. Örneğin karanlık bir akşamda düşmanınızın üzerine yürüyerek veya çalılar arasında sürünerek yaklaşabilir, farklı taktiklerle görevinizi tamamlayabilirsiniz. Kısacası, Ghost Recon oyuncuyu hem çevre şartlarına adapte olmaya zorlayacak hem de karar alma özgürlüğü tanıyacak. Bakalım bu durum oyunculardan nasıl tepkiler alacak ? Bu tür radikal değişikliklerin yarım yamalak eklenmesi, genellikle oyuncuları kızdıran bir durum olarak öne çıkmakta.

Yazımızda değindiğimiz tüm yeni özellikleri ve daha fazlasını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Yeni haberler için takipte kalmayı unutmayın, iyi seyirler,

Keçi ile kalın !