Ana sayfa Haberler The Flash 3. Sezonu Bu Gün Başlayacak

The Flash 3. Sezonu Bu Gün Başlayacak

1500
PAYLAŞ
The Flash 3. Sezonu Bu Gün Başlayacak

The CW'nin sevilen dizisi The Flash'in 3. Sezonu bu gün başlayacak !

Merhaba sevgili keçi ailesi, severek takip ettiğimiz The Flash'in 3. Sezonu bu gün başlayacak. Peki ama yeni sezondan neler beklemeliyiz ?

KEÇİ UYARISI: BURADAN SONRASI SEZON 2 SPOILERI İÇERİR!

Uyarımızı yaptıktan sonra konuya dönelim. Öncelikle Sezon 2'de neler olmuştu hatırlayamayan okuyucularımız için küçük bir hatırlatma yapalım. Sezon 2'nin finalinde kahramanımız Flash, rakibi Zoom'u (Hunter Zolomon) yenmiş ve maskeli adamın kimliği açığa çıkmıştı. Maskeli adam olarak dizide teorilerin odağında olan karakter aslında paralel evrenden gelen Jay Garrick çıkmış ve Hunter Zolomon, Jay Garrick'in yerine geçmek istediği için hapsedilmişti. Güzel bir gönderme olarak Jay Garrick'i daha önce Flash karakterine can veren ve bu seride de Flash'ın babası Henry Allen'ı oynayan aktör John Wesley Shipp canlandırmıştı.

The Flash -- "Versus Zoom" -- Image: FLA218b_0090.jpg -- Pictured: Teddy Sears as Jay Garrick -- Photo: Diyah Pera/The CW -- © 2016 The CW Network, LLC. All rights reserved.

Zoom'u yenmeyi başaran Flash, Zoom'u öldürmek yerine onu zaman hayaletlerinin (time wraith) almasına izin vermiş ve Zoom gözlerimizin önünde Black Flash'a dönüşmüştü.

black-flash-logo

Tüm bu olanların ardından da 2 sezondur Barry Allen'ın beklediği şey olmuş ve sonunda Iris ile ilişkileri başlamıştı. Bizlerde lan ne güzel her şey çözüldü bak amanda ne güzel oldu derken Barry Allen klasik Barry Allenlığını yaptı ve geçmişe dönerek annesini kurtardı. Bizlerde koca bir Haaaydaaa!! çektik. Evet sevgili keçiler, işte olaylar burada sarpa sarmaya başladı.

KEÇİ UYARISI: BURADAN SONRASI SEZON 3 TEORİLERİNİ İÇERİR!

Şimdi yeni sezonumuz tam da buradan başlıyor. Çizgi roman takipçisi keçilerimizin bileceği gibi Barry Allen gerçekten de böyle bir Barry Allenlık yapıyor ve The Flashpoint Paradox denen olaylar zincirini başlatıyor. Barry'nin annesini kurtarması, bir sürü olayları tetikliyor ve bu olayın sonucu olarak Barry alternatif bir evren yaratmış oluyor. Dizimiz de bu paradoksu konu alacak. Fakat buradaki asıl soru işareti tüm sezon mu paradoks işlenecek, yoksa birkaç bölüm işlendikten sonra Flash'ımız kendi evrenine dönebilecek mi ?

Dizimizin bütçesi göz önüne alındığında, yapımcıların bizlere tam anlamıyla bir The Flashpoint Paradox izletmesi zor görünüyor. Bu sebepten dolayı yapımcıların bizlere 2-3 bölümlük (en iyi ihtimalle yarım sezonluk) bir olaylar zinciri göstermesi daha olası. Yinede bu durum canınızı sıkmamalı. Çünkü yeni sezon yeni bir kahraman ile geliyor ! Heyecanla beklediğimiz Kid-Flash yani Wally West !

the-flash-kid-flash-full

Resimden ve aşağıdaki tanıtım videosundan da görebileceğiniz gibi KidFlash, tam anlamıyla bir Kid-Flash olmuş. Siyahi bir aktörün oynaması dışında (Wally West beyaz tenli ve kızıl saçlı bir delikanlı) tamamen çizgi romanlarla birebir bir KidFlash'ın karşımızda olması açıkçası bizleri sevindirdi. Diziye katıldığından beri ne zaman KidFlash olacağı merakla beklenen Wally West'i yeni sezonda sonunda KidFlash olarak izleyebileceğiz. Barry Allen ve KidFlash arasında ki uyum ise merakla beklediğimiz özelliklerden.Ayrıca yeni evrene göre değişmiş olan hayat hikayeleri ile Cisco, Caitlin, Joe ve Irıs'i de göreceğiz.

Yeni sezon başlamadan önce gelen yeni tanıtım videosundan tüm bu değişiklikleri sizler de görebilirsiniz. Yeni sezonun başlaması ile birlikte yeni teoriler ve haberler ile karşınızda olacağız,

Keçi ile kalın !